استفاده از جکوزی برای کشاندن هوادار به ورزشگاه!/عکس

تسنیم نوشت: در اقدامی عجیب و منحصر به فرد در دنیای فوتبال، یک باشگاه فرانسوی به دو تن از هوادارانش اجازه داده که بازی این تیم را در حالی که در آب غوطه‌ور هستند، تماشا کنند.

در حالی که در بعضی از کشورهای دنیا، استادیوم‌های فوتبال حتی فاقد امکانات اولیه مانند سرویس بهداشتی هستند،‌ در فرانسه و لوشامپیونه فصلی جدید از رفاه برای تماشاگران تعریف شده است، فصلی که در حاشیه بازی اخیر تیم‌های تروا و رن در هفته ششم لیگ یک فرانسه اکران شد.

این بازی و نتیجه آن در حالت عادی شاید جز برای هواداران دو تیم اهمیت خاصی نداشت اما در حاشیه آن اتفاقی رخ داد که برای تمامی فوتبال دوستان دنیا جذاب شد. دو تماشاگر تیم تروا از داخل یک جکوزی در کنار زمین مسابقه بازی تیم‌شان برابر رن را نظاره کردند.

این جکوزی در گوشه‌ای زمین بازی در فاصله چند متری به پرچم کرنر قرار گرفته و بیرون از آن هم دو صندلی ساحلی قرار گرفته تا در صورتی که تماشای بازی در جکوزی دل تماشاگران را زد، بتوانند از آن خارج شوند و از خشکی ادامه بازی را نظاره کنند؛ البته مدت زمان استفاده از این جکوزی برای تماشای بازی محدود است و بعد از مدتی مشخص، دو نفر جدید جایگزین دو نفر اول خواهند شد.

لیگ لوشامپیونه فرانسه , فوتبال فرانسه ,

لیگ لوشامپیونه فرانسه , فوتبال فرانسه ,

تماشای بازی از داخل جکوزی برای تماشاگران تروا تا دقیقه 27 لذتبخش بود چرا که تیم محبوب‌شان در آن زمان از بازی 10 نفره شد و در دقیقه 48 هم گل خورد و بازی یک بر صفر برده را با تساوی یک - یک عوض کرد.

بیشتر بخوانید:

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1670473

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =