دوره آموزشی فن‌ بیان و سخنوری ویژه روابط عمومی دستگاه‌های دولتی در کرمان

مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان از برگزاری دوره آموزشی فن بیان و آیین سخنوری ویژه مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های دولتی خبر داد.

مجتبی اسدی‌زاده در گفت‌وگو با خبرآنلاین با اعلام این مطلب افزود: این دوره از سوی اداره کل روابط‌ عمومی استانداری، شورای هماهنگی روابط عمومی استان، انجمن روابط عمومی کرمان و با همکاری مدیریت آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری در هفته پایانی شهریور ماه جاری برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه اجرای برنامه‌ها، اقناع، سخنوری و فن‌بیان از فنون و تکنیک‌های رایج در روابط عمومی است، افزود: داشتن این مهارت‌ها و توانمندی‌های فردی در حوزه ارتباطات کلامی برای کارگزاران و دست‌اندرکاران روابط عمومی ضروری و لازم است.
اسدی‌زاده ادامه داد: با هماهنگی‌های انجام شده با مدیریت آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، برای نظارت و صدور گواهی آموزشی، ثبت‌نام از مدیران و کارشناسان روابط عمومی تا سه‌شنبه ۲۲ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان تاکید کرد: این دوره آموزشی ۱۲ ساعت بوده و به صورت حضوری با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در روزهای ۲۷، ۲۹ و ۳۱ شهریور ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ برگزار می شود.
اسدی‌زاده خاطرنشان کرد: پس از پایان دوره آموزشی فن بیان و آیین سخنوری با هدف ارزیابی و ایجاد رقابت و انتخاب بهترین‌ها در مباحث فن بیان و سخنوری، برگزاری جشنواره بیان عالی نیز در دستور کار اداره کل روابط عمومی استانداری کرمان قرار خواهد گرفت.

48

کد خبر 1671330

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =