دایی علیه جادوگر: کریمی به تیم ملی توهین کرد/ عکس

خبر ورزشی نوشت: سرمربی وقت تیم ملی در دهه ۸۰ در یک مصاحبه مطبوعاتی اعتقاد داشت علی کریمی به خاطر مشاوره‌های غلط به تیم ملی توهین کرده است.

در زمانی که علی دایی سرمربی تیم ملی بود بحث بازگشت علی کریمی و کریم باقری به تیم ملی وجود داشت. شهریار در کنفرانس خبری که در تاریخ ۲۲ مهر سال ۱۳۸۷ در روزنامه خبرورزشی به چاپ رسید، اینگونه توضیح می‌دهد: من سرمربی تیم ملی هستم و وظیفه دارم بهترین‌ها را به تیم ملی دعوت کنم. اگر هم قرار باشد تیم ملی به خاطر یک نفر به جام جهانی نرود باید همه چیزمان را جمع کنیم و برویم دنبال کارمان! تیم ملی در دست من امانت است و می‌خواهم از این امانت نگهداری کنم. در تیم ملی نظرات شخصی‌ام را اعمال نمی‌کنم. علی کریمی جوابش به تیم ملی مشخص است ولی دوست دارم به کسانی که به کریمی حق سکوت می‌دهند، به او بگویند مراقب صحبت کردنش جلوی دوربین باشد، چطور یک نفر می‌تواند این طور به تیم ملی توهین کند؟

دایی در ادامه این کنفرانس خبری که فقط در مورد جادوگر سؤال می‌شد، گفت: کریمی با این قابلیت‌های فنی می‌تواند در رئال‌مادرید یا بارسلونا بازی کند اما حیف که مشاوران بدی داشت در حالی که من یک بازیکن معمولی بودم که با مشاوره‌های خوب توانستم به موفقیت برسم.

نکته جالب سؤال یکی از خبرنگاران از دایی بود که می‌گوید وزن کادر فنی تیم ملی سنگین نیست و در بازی‌های بزرگ نمی‌تواند تصمیمات بزرگ بگیرد ولی جواب دایی در قالب طنز جالب‌تر بود: من و همکارانم هر کدام بیش از ۱۰۰ کیلو وزن داریم و خیلی هم سنگین هستیم.

عکس| دایی علیه جادوگر: کریمی به تیم ملی توهین کرد

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۷

کد خبر 1672096

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =