ایسنا نوشت:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل شهرداری تبریز در هفته سوم لیگ برتر گفت:« شهرداری تیم خوبی است. آن‌ها در بازی با مس خوب کار کردند و می دانیم که بازیکنان خوبی هم در اختیار دارند، ضمن این که شهرداری مدیریت خوبی هم دارد و به لحاظ اقتصادی هم در وضعیت خوبی است. زمانی که از شهرداری پیشنهاد داشتم دیدم که برای فصل آینده خود بودجه بندی خوبی کرده بودند و همه چیز در تیمشان مشخص بود. »
استیلی درباره شرایط پرسپولیس گفت:« یک حق وجود دارد و یک حقیقت. حقیقت این است که ما بازی را به شاهین واگذار کردیم، اما حقمان نبود که در آن بازی بازنده شویم. ما روز به روز بهتر می شویم. فقط 10 روز است که در کنار هستیم و به هیچ عنوان نمی‌توان تیمی که تنها 10 روز با بازیکنان اصلی‌اش تمرین می‌کند را در هفته دوم سنجید. ما تغییراتی در تاکتیک خود داشته‌ایم و می‌خواهیم تیم خوبی شکل دهیم. به همین خاطر از هوادارانمان می‌خواهیم که صبور باشند.
درباره تیم ملی فوتبال هم همین وضعیت صادق است. هیچ کس انتظار نداشت که تیم ملی مقابل مالدیو این گونه بازی کند، اما مطمئنا این تیم با حضور مربی همچون کارلوس کی‌روش روز به روز بهتر می‌شود. مطمئنا فکر ما این است که فردا بازی خوبی انجام دهیم و هواداران هم باید بدانند که مهم پرسپولیس است، نه امثال من؛ این بی‌انصافی است که هواداران ما در هر بازی علیه پرسپولیس شعار دهند. من به کار این تیم و به کار خودم اعتقاد دارم و مطمئن باشید که تیممان یکی از بهترین تیمهای لیگ می‌شود.»


حمید استیلی درباره پست علی کریمی و صحبت‌های که راجع به دور بودن او از دروازه‌ مطرح می‌شود، گفت:« کریمی در هر دو بازی تقریبا پشت مهاجمان ما بود، اما فشار بازی و یارگیری نفر به نفر تیم حریف باعث می‌شد که کریمی یک خط عقب‌تر بیاید. مطمئنا قابلیت کریمی این است که پشت مهاجمان بازی کند و هر چه به دروازه نزدیک تر باشد مثمرثمرتر است. »
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اگر در بازی فردا هم پیروز نشوید، تیم وارد بحران می‌شود، گفت: « مطمئنا همین طور است. اگر بازی فردا را نبریم، تیم وارد بحران می‌شود. اصلا از بازی اول این بحران به وجود آمده بود. خیلی شفاف و رو راست بگویم که بیشتر اعتراضات هوادادان به خاطر نحوه رفتن دایی بود، اما من خودم هم در کمیته فنی گفتم که دایی باید سرمربی پرسپولیس شود. در عین حال اوضاع طوری پیش رفت که من سرمربی شدم، اما خیلی‌ها گفتند که کاشانی این انتخاب را کرد، در حالی که این گونه نبود. آیا کاشانی می توانست در ذهن افرادی همچون ذوالفقار نسب و پنجعلی نفوذ کند، با این حال پس از بازی شاهین علی پروین و فرشاد پیوس با من تماس گرفتند و مسایلی را مطرح کردند که به من کمک کرد.»


حمید استیلی درباره بحث‌های به وجود آمده درباره کاپیتان پرسپولیس در بازی شاهین هم گفت: «درباره این موضوع تصمیم گیرنده اصلی من هستم و خود کریمی بین دو نیمه آن بازی در این مورد با من صحبت کرد و من به او پیشنهاد دادم که بازوبند را به افرادی که روحیه بهتری دارند، بدهد. سعی کردیم بازیکنی بازوبند را ببندد که شخصیت کاپیتانی داشته باشد و همه مسایل را رعایت کند.»
استیلی درباره آخرین وضعیت اولادی هم گفت: « چند هفته‌ای اولادی را در اختیار نخواهیم داشت. ما درباره داوری دیدار شاهین اعتراض‌هایی داشتیم، چرا که خطا روی اولادی، خطای عمد بود که باعث شد او مصدوم شود و چند هفته‌ای او را در اختیار نداشته باشیم، به نظر من مظفری زاده، داور خوبی است، اما در آن روز عملکرد خوبی نداشت و خطای پنالتی روی نوروزی را هم نگرفت، ‌به هر حال ما چند صد میلیون هزینه کرده‌ایم، اما باید خیلی زود اولادی را از دست بدهیم و این برای ما مناسب نیست، ما منتظر وضعیت هاشمیان هستیم که ببینیم می‌تواند در بازی فردا بازی کند، یا خیر، ضمن این که کاظمیان هم روز به روز بهتر می‌شود. ما یک مهاجم خارجی را هم که قدرت سرزنی خوبی داشته باشد هم نیاز داریم و به دنبال این بازیکن هستیم.»

سرمربی پرسپولیس در پایان درباره این موضوع که آیا صحبت‌های اخیر مایلی کهن حاشیه‌ای برای پرسپولیس درست می‌کند یا خیر؟ گفت:« مایلی کهن مدیر فنی ما است، من احترام زیادی برای او قائلم، او خودش می‌تواند تصمیم بگیرد که درباره چه چیزهایی صحبت کند.»

251 43

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 167228

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =