بازخوردهای حضور گروه فراطرح در نمایشگاه فولاد اصفهان

فولاد بعد از نفت خام بیشترین مصرف را در کشورهای مختلف دارد و امروزه به عنوان یک فلز استراتژیک شناخته می‌شود که توسعه یافتگی یک کشور را نشان می‌دهد. این فلز در بخش‌های مختلف صنعت مانند خودروسازی، تولید قطعات، ساختمان سازی و غیره کاربرد دارد. به همین منظور مصرف آن نیز نشان از آبادانی و پیشرفت کشور است، تا جایی که می‌توان گفت مصرف ۱% فولاد نشان از پیشرفت ۰.۸۵% کشور دارد.

ایران نیز در این حیطه نقش فعالی ایفا می‌کند. اگر به تاریخچه تولید فولاد کشور نگاهی بیاندازیم، شاهد پیشرفت مثبت این صنعت در سال‌های اخیر خواهیم بود. آمار و ارقام نشان می‌دهد کشور ایران با تولید ۳۲ میلیون تن فولاد در سال ۲۰۱۹ رشد چشمگیری نسبت به سال ۲۰۱۶ داشته است و نتیجه آن رسیدن به رتبه دهم جهان در حوزه فولاد و محصولات مرتبط با آن است. به همین منظور می‌توان گفت فولاد تاثیر مهمی در اقتصاد کشور دارد و مراودات و روابط بین المللی و داخلی با این حوزه باعث به حرکت در آوردن چرخ‌های اقتصاد کشور می‌شود. در این زمینه سالانه نمایشگاهی با عنوان متالوژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته در اصفهان برگزارمی‌شود. حضور فراطرح فولاد در نمایشگاه فولاد اصفهان نتایج بسیار درخشانی در بر داشته است که در ادامه به توضیح و بررسی کامل آن خواهیم پرداخت.

آشنایی با گروه فراطرح

پیش از اینکه به بررسی حضور گروه فراطرح در نمایشگاه فولاد اصفهان بپردازیم، در مورد این سازمان و خدمات آن اطلاعاتی در اختیار شما قرار می‌دهیم. این شرکت فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرد و در مدت ۲۵ ساله توانسته با تکیه بر اصول و ارزش‌های خود، مهارت‌ها و تجارب مفیدی در این زمینه کسب نماید. فراطرح فعالیت‌های خود را بر پایه سه اصل توجه به زمان، کیفیت و قیمت تمام شده بنا نهاده است و هدف نهایی و اصلی آن کسب رضایت مشتریان است و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را می‌کند. محصول تولیدی این شرکت، میلگرد، توسط گروه فراطرح نورد و از با کیفیت‌ترین مواد و با استفاده از دانش و علم فنی و مهندسی روز تولید می‌شود.

ارزشهای سازمانی این گروه بر چهار اصل استوار است:

- نظم و انضباط

- احترام

- صداقت

- امنیت

این چهار اصل به عنوان چهار ستون اصلی این شرکت شناخته می‌شوند که توانسته‌اند بار و مسئولیت شرکت را به دوش بکشند. ماحصل پیاده‌سازی اصول و ارزشهای ذکر شده و برنامه‌ریزی دقیق، تولید محصولات با کیفیت و دارای استاندارد جهانی است؛ در ادامه برخی از محصولات این برند معتبر را بررسی می‌کنیم. محصولات این شرکت را می‌توان به سه دسته محصولات خام، محصولات تخت و محصولات طویل تقسیم بندی کرد. این شرکت تمامی این محصولات را از معتبرترین تولیدکنندگان خریداری نموده و به بازار عرضه و بخش اعظمی از آن‌ها را نیز صادر می کند.

محصولات خام شامل شمش و اسلب و محصولات تخت شامل گالوانیزه، ورق ، ورق آجدار است. همچنین محصولات طویل این شرکت شامل نبشی، تیرآهن، ناودانی؛ میلگرد آجدار، لوله درزدار و بدون درز می‌باشد.

کارخانه تولید میلگرد فراطرح نورد در شهرک صنعتی رشت واقع شده که محصول تولیدی آن میلگرد در سایز های مختلف است.

حضور گروه فراطرح در نمایشگاه فولاد اصفهان با ارائه تمامی این محصولات و خدمات جانبی صورت گرفت که نتایج و اهداف بسیاری به دنبال داشت که در بخش‌های آتی توضیحات تکمیلی در این باره ارائه می‌شود.

بازخوردهای حضور گروه فراطرح در نمایشگاه فولاد اصفهان

حضور گروه فراطرح با دو برند فراطرح فولاد و فراطرح نورد در نمایشگاه فولاد اصفهان

این گروه در چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی متالوژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته که در تاریخ ۱۰ الی ۱۳ شهریور در اصفهان برگزار شد، حضور فعالی داشت و فعالیت‌های گسترده‌ای جهت برقراری مراودات و همکاری با شرکت‌های دیگر انجام داد که باعث پیشرفت اهداف این شرکت شد. این نمایشگاه‌ها به دلیل توسعه و ارتقاء صنعت کشور، برقراری مراودات و همکاری‌های تجاری بین شرکت‌های منطقه‌ای، ارائه محصولات و به نمایش گذاشتن توانمندی‌ها تشکیل شده بود که باعث ایجاد تعامل با فعالان بازار، کارشناسان و مدیران این صنعت فولاد و معدن شد.

این نمایشگاه که با نام متالیکس نیز شناخته می‌شود فرصتی استثنایی برای شرکت‌ها و صنایع مرتبط با فولاد، فلزات غیرآهنی، ریخته گری، قالب سازی، آهنگری، صنایع معدنی و صنایع سرامیک و نسوز فراهم آورده است تا دور هم جمع شده و محصولات و خدمات خود را در معرض نمایش قرار دهند. با توجه به دستورات دولت محترم یکی دیگر از اهداف این نمایشگاه کمک به توسعه مسکن با ارائه و معرفی محصولاتی همچون تیرآهن، میلگرد و غیره است.

مزایای حضور فراطرح فولاد و فراطرح معدن در نمایشگاه فولاد اصفهان

بازخوردهای حضور گروه فراطرح در نمایشگاه فولاد اصفهان

از نتایج و اثرات حضور فراطرح فولاد و فراطرح معدن در نمایشگاه فولاد اصفهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- پیرو حضور فعال فراطرح فولاد در این نمایشگاه و تقاضای بالا مشتریان، با حضور مدیر عامل کارخانه ذوب آهن اصفهان در غرفه گروه فراطرح گفتگوهایی در مورد سیاست‌های کاری و رشد روابط دو سازمان صورت پذیرفت.

- از دیگر نتایج حضور فراطرح فولاد در نمایشگاه متالوژی و فولاد اصفهان می‌توان به بالا بردن روابط بین شرکت‌ها و تجدید ارتباط با دیگر تولید کنندگان، شرکت‌های بازرگانی، بنگاه‌های خرید و فروش آهن و فعالان حوزه معدن و صادرات محصولات فولادی اشاره کرد.

- همچنین حضور فعال در این نمایشگاه باعث برقراری ارتباط و همبستگی بین شرکت فراطرح و مشتریان فعلی این شرکت گردید که نتایج اقتصادی درخشانی را در پیش دارد.

- در حاشیه این نمایشگاه در راستای رشد فن‌آوری و دانش در صنعت فولاد کشور، جلسات مشاوره و مدیریتی متعددی توسط مدیران ارشد فراطرح ‌فولاد برای مشتریان و بازدید کنندگان غرفه برگزار شد که منجر به انتقال دانش و تجربه چندین ساله این گروه به شرکتهای دیگر خواهد شد.

- البته باید به این نکته نیز توجه داشت که بسیاری از اهداف و نتایج این همکاری ها طولانی مدت بوده و بعد از گذشت مدت زمانی، اثرات خود را در تجارت، اقتصاد، صنایع زیرساختی و ...همچنین در بخش خصوصی نشان می‌دهد. پس در آینده‌ای نزدیک منتظر نتایج عالی و درخشان حضور گروه فراطرح در نمایشگاه فولاد اصفهان خواهیم بود .

با در نظر گرفتن اینکه ایران جزو ۱۰ کشور برتر تولید کننده فولاد در دنیا می باشد و اهمیت فولاد و صنایع وابسته آن در رشد و پیشرفت اقتصاد و صنعت کشور بسیار بالاست، نمایشگاه های متعددی در نقاط مختلف کشور در این حوزه برگزار می شود که بستر مناسبی را برای تعامل و همکاری فعالان این صنعت ایجاد کند. هدف این نمایشگاه ها گسترش شبکه تامین، تولید، فروش و صادرات این صنعت است. در چنین فضایی است که شرکتهای فعال در این صنعت همانند شرکت فراطرح فولاد، با استفاده از تجربه بلند مدت و دانش عمیق و وجود کانالهای ارتباطی مختلف در داخل و خارج از کشور، میتوانند ارزش آورده بسیار بالایی برای فعالان این صنعت ایجاد کنند.

پیرو این نمایشگاه منتظر نتایج درخشان همکاری شرکت فراطرح و شرکت‌های دیگر مانند ذوب آهن اصفهان هستیم. این همکاری نتایج مثبتی مانند کارآفرینی و اشتغال زایی و توسعه دانش را در پیش دارد و می‌تواند فرصت مناسبی را برای رشد حرفه ای جوانان کشور به وجود آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت فراطرح و محصولات و خدمات آن به وبسایت و کانال تلگرام این شرکت مراجعه کنید:

https://t.me/Faratarh_Steel

کد خبر 1675117

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =