مشاوره حقوقی با برترین وکلای پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی، سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای دستیابی به نتیجه مطلوب است. بنابراین لازم است تا با مشخصات یک مشاور حقوقی و زمینه‌های فعالیت او آشنا شوید.

لزوم مشاوره حقوقی با وکیل در این است که بتوانید برای هر موضوعی، یک راه حل حرفه‌ای و کارآمد پیدا کنید.

مشاوره حقوقی| موسسه وکیل تل

پرونده‌های حقوقی پیچیده‌تر از چیزی هستند که در فیلم و سریال‌ها به نمایش درمی‌آید. در نتیجه نیازمند رسیدگی حرفه‌ای توسط یک شخص کاربلد هم هستند. وکیل باتجربه قرار است این امکان را برای شما فراهم کند و در سریع‌ترین زمان ممکن نتیجه مناسب را به دست بیاورد.

مشاوره حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی به معنای ارائه اطلاعات لازم درباره یک موضوع حقوقی است. این اولین قدم برای بررسی و رسیدگی به یک موضوع بوده و قرار است منجر به پیدا کردن راه حل‌های کافی و مناسب شود. مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری باید توسط یک وکیل رسمی و قانونی انجام شود. البته ممکن است شما درباره مسائل مختلف حقوقی از آشنایان خود به خصوص دانشجویان این رشته جویا شوید. در حالی که این یک مشاوره رسمی نخواهد بود.

یک مشاوره رسمی و صحیح حقوقی، مشاوره‌ای بوده که اولا بین یک موکل و وکیل رخ می‌دهد. علاوه بر این، هر دو طرف باید ابتدا یک قراردادی را امضا کنند که طبق آن وکیل موظف به رعایت حریم خصوصی موکل خود می‌شود. بنابراین یک مشاوره رسمی حقوقی باید زیر نظر یک وکیل و طبق مفاد مشخصی باشد.

مشاور حقوقی کیست؟

مشاور حقوقی فردی است که با دانش و اطلاعات خود در قدم اول اقدام به جمع آوری اسناد و مدارک مربوط به پرونده حقوقی می‌کند. در قدم بعدی باید به سراغ راه حل‌های مورد نیاز برای حل پرونده برود. در این بین ممکن است موکل او یک فرد حقیقی یا یک سازمان و شرکت باشد. در این حالت هم هیچ تفاوتی در مسئولیت‌های مشاور یا وکیل به وجود نمی‌آید.

برای اینکه تبدیل به یک مشاور حقوقی شوید باید تحصیلات مرتبط در زمینه حقوق داشته باشید. بعد از گذراندن آزمون‌های مربوطه و اخذ مجوز وکالت، تبدیل به یک مشاور و وکیل حقوقی می‌شوید. حالا می‌توانید در حوزه تخصصی مورد نظر خود، به افراد مشاوره حقوقی داده و یا وکالت افراد مختلف را بپذیرید.

روش های دریافت مشاوره حقوقی

در هر زمینه‌ای که مایل باشید مشاوره حقوقی دریافت کنید، وکلا و مشاورین حقوقی ما آماده خدمت رسانی هستند. مشاوره‌ها در زمینه‌های مختلفی از جمله خانواده، املاک، کیفری، مدنی و غیره انجام می‌شود. بنابراین هر مشکل و دغدغه حقوقی که وجود دارد نیازی به نگرانی ندارید. می‌توانید با مشورت با یک مشاور باتجربه نسبت به یافتن راه حل آشنا شوید.

در حال حاضر همانند قدیم مشاوره حقوقی فقط به صورت حضوری انجام نمی‌شود. بلکه شما می‌توانید از هر کجای ایران که باشید، به صورت تلفنی و یا آنلاین و رایگان با وکیل مورد نظر خود جلسه داشته باشید. جالب است بدانید که وجود مشاوره حقوقی انلاین و رایگان باعث شده تا مردم رغبت بیشتری برای دریافت مشاوره و حل اصولی مشکلات خود پیدا کنند.

در چه مواردی می توان از مشاوره حقوقی استفاده کرد؟

برای حل هر مشکل حقوقی می‌توان به سراغ مشاوره حقوقی شبانه روزی رفت. در این حالت دیگر فرقی ندارد که پرونده شما در چه زمینه‌ای است. بسیاری از خانواده‌ها این روزها درگیر موضوعاتی مانند طلاق، حضانت فرزندان و یا تقسیم ارث هستند. تمام این موارد زیرمجموعه حقوق خانواده محسوب می‌شود. بنابراین اولین حوزه‌ای که می‌توان به یک وکیل مراجعه کرد، موضوعات حقوقی خانواده است.

در قدم بعدی برای اموری مانند تصادف، خسارت و دیه نیز به یک مشاوره حقوقی و یا وکیل متخصص مراجعه کنید. گاهی پرونده‌های خسارت و تصادفات به قدری پیچیده می‌شود که شما بدون داشتن اطلاعات حقوقی دقیق امکان حل و فصل کردن آن را نخواهید داشت. بنابراین بهتر است به سراغ مشاوره حقوقی بروید.

همچنین اگر قصد خرید و فروش یا اجاره ملک و زمین را دارید هم پیشنهاد می‌کنیم تا با یک وکیل مشورت کنید. امور مربوط به زمین هم پیچیدگی‌های خاص خود را داشته و در صورت عدم رعایت قوانین مختلف ممکن است متضرر شوید. بنابراین موسسه حقوقی وکیل تلفنی می‌تواند راهکار سریع و مطمئنی برای کسب اطلاعات دقیق باشد.

در آخر هم تمام شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ برای حل و فصل مشکلات حقوقی داخلی و خارجی خود به سراغ یک وکیل کاربلد می‌روند. اگر صاحب یک کسب و کار هستید، بهتر است از همین لحظه سهمی را برای حق الوکاله یک وکیل کنار بگذارید. در نتیجه اگر با مشکلات مختلف مواجه شوید، به راحتی می‌توانید آن‌ها را برطرف کنید.

مشاوره حقوقی با برترین وکلای پایه یک دادگستری

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل

پرداخت هزینه وکالت برای بسیاری افراد سنگین است، بنابراین تصمیم می‌گیرند تا بدون مراجعه به وکیل مشکلات خود را حل کنند. این روش اشتباه است، زیرا اکثر اوقات هزینه‌هایی که باید بابت اشتباهات و عدم آشنایی با قانون بپردازید، بسیار بیشتر از مراجعه به وکیل است. در چنین شرایطی بهترین گزینه استفاده از مشاوره حقوقی می باشد چرا که هزینه هایی به مراتب بسیار کمتر از سپردن پرونده به وکیل دارد.

یکی از اولین مزایای استخدام مشاور حقوقی همین تسلط به قانون و آشنا بودن با انواع تبصره‌ها و ماده‌ها است. یک مشاور حقوقی و یا وکیل به حوزه تخصصی خود کاملا آشنا بوده و می‌تواند پیچیده‌ترین پرونده‌ها را هم حل و فصل کند. همچنین فراموش نکنید که مشاور حقوقی کاربلد در پروسه یادگیری مهارت‌هایی مانند مذاکره را یاد می‌گیرد. بنابراین می‌تواند به راحتی با اتکا با این قدرت خود مذاکره با طرف مقابل را به نتیجه مطلوب برساند.

مراحل دریافت مشاوره حقوقی

برای اینکه بتوانید با موسسه حقوقی وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید کافی است با شماره تلفن‌ها همراه 09212242670 و شماره تلفن ثابت 02147625900 تماس بگیرید. بعد از برقراری تماس، باید موضوع مشاوره خود را مشخص کرده و با تعیین مدت زمان مشاوره هزینه آن را پرداخت کنید. سپس به یک وکیل متخصص و باتجربه در این زمینه متصل می‌شوید.

علاوه بر این می‌توانید از امکان مشاوره حقوقی آنلاین و رایگانی که در وبسایت ارائه شده استفاده کنید. اگر هم مایل به مشاوره حضوری باشید، در واتس اپ موقعیت جغرافیایی خود را اعلام کرده و بعد از واریز حق الوکاله، جلسه مشاوره شما اعلام می‌شود.

کد خبر 1676351

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =