ما این‌کاره نیستیم؛ نه بهمن‌خان داریم، نه طلا و رحمان!

علی پاکدامن در گفتگو با خبرآنلاین در مورد سریال «یاغی» و لوزم ساخت این سبک سریال ها گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی پاکدامن شمشیر بازی تیم ملی که در این چند سال بارها تا آستانه کسب مدال در المپیک و مسابقات مختلف جهانی رفته است و در بازی‌های کشورهای اسلامی قونیه موفق شد طلسم ناکامی‌های خود را بشکند و دست پر به ایران برگردد در مودر ساخت سریال هایی مثل «ییاغی» و اهمیت آن ها برای ورزش گفت: «من خودم از طرفداران پر و پا قرص این سریال هستم و واقعا از آن لذت بردم. به نظرم بهترین کار را کردند که برای کشتی سریال ساختند. من خودم که ورزشکار رشته دیگری هستم وقتی مسابقات کشتی برگزار می‌شو با هیجان و لذت نگاه می‌کنم و خونم به جوش می‌آید. تمرینات کشتی را دیده‌ام و واقعا عشق می‌کنم.»

او در مورد صحنه‌های مربوط به کشتی این سریال گفت: «من قشنگ انگار کشتی واقعی می‌بینم. البته خب درست است که کمی فیلم و قاطی آن است. مثل سریال‌های بوکسی که خارج می‌سازند و صحنه‌های اکشن دارند. در فیلم تروی هم یک سکانش شمشیربازی دارد خب همین رشته ماست و ۹ مربی بردند که به آن‌ها آموزش بدهند و حرکات ما را انجام می‌دهند و یک سری اکشن هم دارد. یاغی واقعا سریال خوبی است و همین بهتر که درباره کشتی ساختند.»

او در ادامه به شوخی گفت: «همیشه به ایران که برمی‌گردیم ما را در فرودگاه می‌گردند ولی با توجه به سریال یاغی احتمالا از سری بعد سخت‌گیری بیشتر شود. اما ما این‌کاره نیستیم و نه بهمن‌خان داریم، نه طلا و رحمان. ما اصلا این‌کاره نیستیم. فکر کنم از این سری خودمان را هم داخل دستگاه ایکس‌ری ببرند»

علی پاکدامن: ما مثل قماربازها هستیم!

مشروح این گفتگو را اینجا بخوانید.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

کد خبر 1676851

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =