وجود ۴۲ مدرسه کانکسی در استان چهارمحال و بختیاری

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گفت : برای تبدیل این مدارس به مدارس ایمن در سفر ریاست جمهوری اعتبار اختصاص پیدا کرده است،همچنین ۵۹ میلیارد تومان اعتبار در قالب محرومیت‌زدایی برای نوسازی و احداث مدارس استان در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل ازروابط عمومی اموزش وپرورش استان ، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در سومین نشست شورای آموزش‌وپرورش چهارمحال‌وبختیاری در آستانه سال تحصیلی جدید با اشاره به اینکه در سال گذشته ۲۳۰ میلیارد تومان در بحث تجهیز و نوسازی مدارس هزینه شده است، اظهار کرد: ۱۳۰ پروژه در حوزه آموزش و پرورش در استان در دست احداث است و سال گذشته ۲۰ مدرسه تکمیل و به آموزش و پرورش استان تحویل شد.

کامران رهی افزود: بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان تجهیزات خریداری و تحویل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری شد.

رهی با تاکید بر اینکه نواقص در حوزه تجهیزات مدارس وجود دارد، عنوان کرد: در دو سال گذشته اعتبارات خوبی به چهارمحال و بختیاری برای تجهیز و نوسازی مدارس اختصاص پیدا کرده است که بخشی از این کمبودها با این اعتبارات جبران شد.

وی با اشاره به اینکه ۲۵۰ چشمه سرویس بهداشتی مدارس در استان نیازمند تعمیر و احداث است، گفت: ۵۰ چشمه تعمیر شد، و همچنین ۷۰۰ کلاس درس نیز نیاز به بازسازی دارد و با تلاش صورت گرفته ۶۰۰ کلاس استانداردسازی شد.

وی با بیان اینکه ۴۲ مدرسه کانکسی در چهارمحال و بختیاری وجود دارد، یادآور شد: برای تبدیل این مدارس به مدارس ایمن در سفر ریاست جمهوری اعتبار اختصاص پیدا کرده است، همچنین ۵۹ میلیارد تومان اعتبار در قالب محرومیت‌زدایی برای نوسازی و احداث مدارس استان در نظر گرفته شده است.

46

کد خبر 1677196

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =