لقب جدید رسانه انگلیسی برای شاگردان کی‌روش/عکس

فارس نوشت: نشریه سان انگلیس از خوشحالی‌ها و تمجیدهای طرفداران ایران پس از پیروزی تیم ملی کشورمان برابر اروگوئه صحبت کرد.

جمعه شب در چارچوب دیدار دوستانه ، تیم ملی ایران مقابل اروگوئه به برتری یک بر صفر رسید و توانست یک برد ارزشمند، امیدوارکننده و روحیه‌بخش پیش از جام جهانی به ثبت رساند.

پس از این برد، نشریه سان انگلیس از خوشحالی طرفداران ایران صحبت کرد و با استفاده از توییت یک کاربر، لقبی جدید به شاگردان کی‌روش داد.

نشریه قدیمی انگلیس نوشت: «طرفداران ایران پس از پیروزی یک بر صفر تیمشان مقابل اروگوئه و شکست رقبا به شدت خوشحالی کردند و در فضای مجازی از ایران به عنوان یک مدعی صعودکننده نام بردند.»

لقب جدید رسانه انگلیسی برای شاگردان کی‌روش/عکس

در حالی که تیم ملی ایران بازی دوستانه خود را با برد پشت سر گذاشت ولی انگلیس، ولز و آمریکا شکست خوردند تا این موضوع را نشریه سان، علت اصلی خوشحالی طرفداران ایران بداند.

انگلیس مقابل ایتالیا در لیگ ملت‌های اروپا با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا به شدت مورد انتقاد قرار گیرد.

ولز در دیدار مقابل بلژیک در لیگ ملت‌های اروپا ۲ بر یک شکست خورد و کوین دی‌بروینه بازی مقابل آنها را خسته‌کننده دانست.

آمریکا نیز در مقابل ژاپن اصلا حرفی برای گفتن نداشت و با ثبت هیچ شوتی در چارچوب ، شکست ناامیدکننده ۲ بر صفر را به نمایش گذاشت.

سان پس از این نتایج و پیروزی ایران به بررسی فضای مجازی پرداخت و از چند پست رونمایی کرد.

لقب جدید رسانه انگلیسی برای شاگردان کی‌روش/عکس

نشریه انگلیسی نوشت: «یک کاربر در فضای مجازی پس از برد ایران مقابل اروگوئه از واژه «بوم» استفاده کرد و آن را به یک بمب شبیه دانست. یک نفر دیگر نیز نوشت که ایران واقعا در حال حاضر می‌تواند از گروه خود صعود کند.»

سان ادامه داد: «یک کاربر دیگر در فضای مجازی نوشت که ایران می‌تواند در جام جهانی «اسب سیاه» باشد و یک لقب جدید به شاگردان کی‌روش داد. کاربری دیگر نیز به طنز نوشت که ایران در جام جهانی است، در حالی که ارلینگ هالند در این رقابت حضور ندارد.»

نشریه انگلیسی در انتها از واکنش کی‌روش به برد مقابل اروگوئه صحبت کرد و از اتحاد و انسجام تیم ملی ایران پرده برداشت.

لقب جدید رسانه انگلیسی برای شاگردان کی‌روش/عکس

اسب سیاه در معنا به کسی گفته می‌شود که اطلاعات کمی در خصوص وجود دارد ولی با این حال به طور غیرمنتظره و شگفت‌انگیزی برنده یا موفق می‌شود.

نشریه سان برای گزارش خود نیز به این شکل تیتر زد که ایران اسب سیاه است و هواداران از برد تیمشان با کی‌روش خوشحال هستند.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1677478

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =