برگزاری بیست و پنجمین یادواره ۳۲ شهید منطقه پسوجان بخش پاریز در استان کرمان

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: همه دشمنان انقلاب و بدخواهان نظام بدانند که عاشورا خط قرمز ما بوده و به هیچ عنوان در حوزه توهین دشمن به مقدسات کوتاه نخواهیم آمد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سردار حسین معروفی در بیست و پنجمین یادواره ۳۲ شهید منطقه پسوجان از توابع بخش پاریز استان کرمان، با بیان اینکه مجلس شهیدان مجلس ختم نیست اذعان کرد: مجلس شهیدان در حقیقت مجلس فتوحات نظام اسلامی است.
وی با بیان اینکه شهیدان برای بقاء دین خدا و برای حفظ کرامت انسانی، حفظ انقلاب اسلامی و حفظ تمامیت عرضی و برای حفظ شأن و منزلت ناموس ایرانی همه وجودشان را تقدیم دین خدا کردند، گفت: ملت ایران در هشت سال دوران دفاع مقدس جنگ نابرابر را تبدیل به دفاع مقدس کرده و آن را جاوید و مقدس ساختند.
معروفی با بیان این مطلب که فرهنگ حاکم بر دفاع مقدس در حقیقت فرهنگ عاشورایی بود افزود: جنگ، ما را با مولفه‌های متفاوت به یک گنج و یک نقطه طلایی در تاریخ ایران اسلامی رقم زد و برگ برنده عاشورایی دیگری برای ملت ما به ارمغان آورد.
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه واقعیت های دفاع مقدس را باید به جوانان و نوجوانان بازگو کنیم، اظهار کرد: جوانان، دختران و پسران باید بدانند که ۱۸۸ هزار انسان مومن و قهرمان را تقدیم کردیم اما دامان ناموس ایرانی را حفظ کردیم؛ همین یک‌ خروجی برای ملت مومن و برای بچه های حاج قاسم کفایت می‌کند و تاریخ بعد از ما قضاوت خواهد کرد که ما ناموس‌پرست هستیم و آن را از گودال قتلگاه یاد گرفتیم.
وی اذعان کرد: حاج قاسم سلیمانی زمانی که جنایت استکبار را در تعرض به ناموس اهل بیت(ع) و مسلمین دید؛ کمر همت را بست و از سرزمین های مختلف نیروها را بسیج کرد تا از ناموس امیرالمومنین(ع) دفاع کند. زمانی که داعشی‌ها به ناموس ایزدی‌ها تعرض کردند حاج قاسم در اربیل نگذاشت دست نحس آن‌ها به سرزمین پاک ما برسد و او به همراه مدافعین حرم ناموس ما را حفظ کردند.
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: همه دشمنان انقلاب و بدخواهان نظام بدانند که عاشورا خط قرمز ما بوده و به هیچ عنوان در حوزه توهین دشمن به مقدسات کوتاه نخواهیم آمد.

48

کد خبر 1677693

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =