کشف ۲۵ عدد کوکتل مولوتف دقایقی قبل از استفاده در یزد

فرمانده انتظامی استان از کشف ۲۵ عدد کوکتل مولوتف دقایقی قبل از استفاده از آن در شهر یزد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد، سردار عباسعلی بهدانی فرد گفت: ماموران پلیس یزد با اشراف اطلاعاتی مناسبی که از مخلان نظم و امنیت در یزد داشتند، چهار عنصر خود فروخته که با تهیه مواد آتش زا قصد به آتش کشیدن اموال عمومی و دولتی و ضربه به ماموران انتظامی داشتند را شناسایی و قبل از اجرای نقشه شوم خود توسط پلیس دستگیر کردند.

وی افزود: متهمان اعتراف کردند که توسط فردی، نحوه تهیه کوکتل مولوتف را آموزش دیده و با هدایت وی در محل مناسبی این بمب‌های دست ساز را تولید و با حمل آن قصد داشتند در تجمعات، علیه مردم و ماموران استفاده کرده و به اموال عمومی و دولتی نیز خسارت بزنند که دقایقی قبل از اجرا توسط پلیس دستگیر شده و پس از تشکیل پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار می‌گیرند.

فرمانده انتظامی استان یزد با بیان اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، ادامه داد: بر هم زنندگان نظم عمومی و مخلان امنیت بدانند یزد محل جولان اراذل و اوباش نیست.

وی ضمن تشکر از همراهی خوب مردم فهیم و بافرهنگ دارالعباده و مدیران و مسئولان با غیرت یزدی با پلیس در حفظ نظم و امنیت استان گفت: شهروندان هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه فعالیت افراد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

48

کد خبر 1677818

برچسب‌ها