۰ نفر
۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
زنگ وقف در شهرستان خمیر نواخته شد

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندر خمیر صبح امروز از نواخته شدن زنگ وقف با حضور «کریمی»، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری خمیر خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، «محرم زاده»، سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندر خمیر هدف از نواخته شدن زنگ وقف را مشارکت آحاد مردم جامعه و در راستای ترویج فرهنگ وقف در مدارس و مراکز آموزشی دانست.

وی افزود: خانواده‌ها و دانش آموزان نقش مهمی را در گسترش فرهنگ وقف در جامعه ایفا کرده و در جهت مشارکت عمومی مردم نیز از جامعه هدف محسوب می شوند.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه خمیر ادامه داد: با توجه به رویکرد حمایتی وقف برای زیرساخت‌های آموزشی و استفاده از واقفان خیر اندیش می‌تواند در زمینه تجهیز و ساخت مدارس گامی محوری برداشت.

محرم زاده اضافه کرد: معلمان به عنوان راهنمایان اثر گذاری مهمی در وقف در زمینه های پژوهشی و علمی می توانند داشته باشند و گویای آن وقف زندگی خود در زمینه تعلیم و تعلم است.

وی بیان کرد: وقف در زمینه‌های آموزشی و ساخت مدارس و تجهیز آن باید از دامن خود مدارس آغاز شود و به سمت نظام‌اند و با هدف ارتقای علمی و فناوری دانش آموزان انجام گیرد.

در پایان برای دانش آموزان یک مسابقه انشاء برگزار شد و مقرر شد دانش آموزان دست نوشته های به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تحویل دهند تا به ۵ انشای برتر جوایز نفیسی اهدا شود.

46

کد خبر 1678271

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =