دیجیاتو نوشت: این ویدیو نشان می‌دهد که اپل کیفیت ساخت گوشی‌های جدید آیفون را در مقایسه با نسل قبل، افزایش داده است.

معرفی محصولات جدید مخصوصا آیفون‌ها سوژه‌ای تازه برای ساخت ویدیو به سازندگان محتوا می‌دهد. این ویدیوها می‌توانند عادی مانند بررسی باشند یا متفاوت مانند تست‌های سقوط. حالا یک کانال یوتیوب آیفون 14 پرو را در برابر آیفون 13 قرار داده، آن هم در تست سقوط از راه‌پله یک ساختمان 10 طبقه 30 متری!

بیشتر بخوانید:

تست سقوط آیفون 14 پرو در برابر آیفون 13 توسط کانال یوتیوب TechRax انجام شده که هدف از آن، نشان دادن دوام دستگاه‌های جدید اپل است. در این آزمون، هر دو مدل از یک راه پله مارپیچی با نرده‌های فلزی که 30 متر ارتفاع دارد، به پایین سقوط می‌کنند.

تست سقوط آیفون 14 پرو و آیفون 13

همانطور که در ویدیوی بالا دیده می‌شود، شیشه پشتی آیفون 13 پس از سقوط در مرحله اول به‌طور کامل خرد می‌شود اما جلوی دستگاه بدون آسیب باقی ماند. از سوی دیگر، آیفون 14 ‌پرو از ضربه‌ها جان سالم به در می‌برد و حتی شیشه آن هیچ آسیبی نمی‌بیند و فقط خراش‌های جزئی روی لبه‌های آن دیده می‌شود.

در مرحله دوم سقوط، آیفون 13 آسیب بسیار بیشتری می‌بیند. در واقع پشت گوشی نسل قبلی اپل کاملا شکسته و تکه‌های شیشه آن خرد شده است. از طرفی دیگر، آیفون 14 پرو همچنان هیچ آسیب جدی ندیده است. این آزمایش نشان می‌دهد که اپل آیفون 14 ‌پرو را با کیفیت فوق‌العاده‌ای ساخته است.

این تست همچنین نشان می‌دهد که اپل کیفیت ساخت سری جدید آیفون 14 را در مقایسه با مدل‌های سال گذشته بهبود بخشیده است.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1678438

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =