می خواهیم در سال ۲۰۲۶ فاتح جام جهانی شویم

روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا از صعود این تیم به جمع چهار تیم برتر لیگ ملت های اروپا راضی است و از الان برای جام جهانی ۲۰۲۶ برنامه دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی ایتالیا موفق به کسب جواز حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نشد و این بدان معناست که آتزوری باید تا ۲۰۲۶ صبر کند تا شانس خود برای بالا بردن جام قهرمانی جام جهانی را امتحان کند. جام جهانی بعدی با میزبانی مشترک کانادا، آمریکا و مکزیک در سال ۲۰۲۶ یعنی درست بیست سال پس از آخرین قهرمانی ایتالیا در جام جهانی برگزار خواهد شد. روبرتو مانچینی در اجلاس امروز ابتدا به صعود ایتالیا به نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا واکنش نشان داد و سپس در مورد اهداف آتزوری صحبت کرد. این سرمربی در مورد لیگ ملت های اروپا گفت:شایسته حضور در بین چهار تیم برتر لیگ ملت های اروپا بودیم. ما انگلیسی را شکست دادیم که از شانس های اصلی قهرمانی جام جهانی در قطر است. ما سیستم بازی مان را تغییر دادیم و بازیکنان با تمام توانشان بازی کردند و عالی بودند.

روبرتو مانچینی در ادامه در مورد جاه طلبی های ایتالیا برای جام جهانی ۲۰۲۶ و علت ماندنش در تیم ملی ایتالیا پس از عدم صعود به جام جهانی قطر گفت:

برای بازی در جام جهانی باید چهار سال دیگر صبر کنیم اما می خواهیم سعی کنیم به آمریکا برویم و قهرمان شویم. این هدف ماست. ماندن در تیم ملی؟ همه با من رفتار بسیار مثبتی داشتند و سپس قهرمانی در یورو بهترین اتفاقی است که در شغل من می تواند رخ دهد.

بیشتر بخوانید:

257 251

کد خبر 1678456

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =