کمک به تأمین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند چهارمحال و بختیاری

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: پویش شور عاطفه‌ها در راستای کمک به تأمین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند استان اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، حمید محمدی با تقدیر از کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم خیر و نیکوکار استان به نیازمندان بیان کرد: براساس سنت هر ساله پویش شور عاطفه‌ها در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید برگزار می‌شود.

وی ضمن دعوت از مردم خیر و نیکوکار استان برای شرکت در این پویش افزود: دانش‌آموزان نیازمند علی‌رغم توانایی و استعداد به علت مشکلات مالی توانایی خرید لوازم‌التحریر، پوشاک و کفش مناسب برای ورود به مدرسه را ندارند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان ادامه داد: کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار و خیر استان علاوه‌بر رفع بخشی از نیازهای اقتصادی آن‌ها گامی در راستای توسعه کشور نیز هست.

محمدی با اشاره به حمایت کمیته امداد استان از ۱۵ هزار دانش‌آموز نیازمند گفت: هرساله با حمایت‌های شما مردم نیکوکار، دانش‌آموزان خانواده‌های تحت حمایت با تلاش و پشتکار موفق به کسب رتبه‌های سه رقمی و چهار رقمی در کنکور سراسری می‌شوند.

وی با اشاره به روش‌های مشارکت در این پویش ادامه داد: کد دستوری #۰۳۸*۸۸۷۷* وشماره حساب کمیته امداد برای پرداخت غیرحضوری کمک‌های مردم نیکوکار استان در نظر گرفته شده است.

46

کد خبر 1678521

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =