20 پروژه راهسازی هرمزگان با استفاده از تجهیزات راهسازی معطل مانده دستگاه‌های دولتی عملیاتی می‌شود

استاندار هرمزگان در حمایت از موضوع ساماندهی گروه‌های جهادی و ارتقاء کارایی این مجموعه بزرگ مردمی گفت: آمادگی لازم در حوزه تخصیص زمین یا واگذاری ساختمان دولتی معطل وجود دارد تا شاهد سرعت بخشی و گسترش فعالیت گروه‌های جهادی باشیم.

به گزارش خبرآنلاین، «مهدی دوستی»، استاندار هرمزگان در نشست با هیئت رئیسه مجمع جهادگران بسیج سازندگی استان، گفت: با کمک و همراهی گروه‌های جهادی می‌توان بخش قابل توجهی از مشکلات را مرتفع کرد.

وی با تاکید بر فعال سازی ظرفیت‌های و امکانات معطل دولتی در سطح استان، بیان کرد: 20 پروژه راهسازی هرمزگان با استفاده از تجهیزات راهسازی معطل دستگاه‌های دولتی عملیاتی می‌شود.


استاندار هرمزگان بااشاره به سیاست‌ جهادی دولت در فعال کردن ظرفیت‌ها و امکانات معطل دولتی افزود: در استان نیز در بخش تجهیزات و ادوات راهسازی و تجهیزات بیمارستان صحرایی استانداری اقدامات خوبی صورت گرفت و این امکانات به منظور خدمات رسانی موثرتر به مردم وارد چرخه بهره وری شده‌اند.


وی اضافه کرد: ظرفیت معطل مانده تجهیزات و ادوات راهسازی دولتی بعد از مدیریت تعمیراتی و نوسازی از مهرماه جاری در مسیر خدمت رسانی قرارگرفته و بخشی در بستک فعال شده و بخشی نیز برای عملیاتی شدن 20 پروژه راهسازی در مناطق محروم استان مورد استفاده قرار خواهند گرفت.


دوستی با تاکید بر حمایت از گروه های جهادی استان اظهارداشت: برای تکمیل پروژه‌ها و خدمات رسانی به مردم، همراهی و کمک گروه‌های جهادی ظرفیت بزرگی است که بخشداران و دهیاران با همکاری و تعامل مناسب می‌توانند بخش قابل توجهی از مشکلات را مرتفع کنند.


گفتنی است در این جلسه اعضای مجمع جهادگران استان به بیان دیدگاه‌ها، نظرات و پیشنهادات خود در حوزه بهبود عملکرد و کارایی گروه‌های جهادی، ساماندهی و نظم بخشی به فعالیت‌ها، بهره بردن از امکانات و ظرفیت‌های موجود در جهت ارتقا سطح خدمات رسانی و برگزاری جلسات مستمر مجمع، پرداختند.

کد خبر 1679492

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =