بادامچیان گفت: آیت الله مهدوی کنی مورد اعتماد عظیم امام ، رهبری، روحانیت و مردم هستند و چه کسی هست که به ایشان ارادت نداشته باشد.

 اسدالله بادامچیان در گفت وگو با خبرآنلاین در خصوص اخباری درباره سهم خواهی در کمیته وحدت اصولگرایان است با تاکید بر «هنوز به  سهم خواهی نرسیده ایم »، گفت: چانه زنی در عالم سیاست طبیعی است وهمیشه هم وجود داشته است و در شرایط کنونی هم جبهه پایداری  نیز با اعضای کمیته هفت نفره در حال مذاکره هستند.

 بادامچیان با بیان اینکه این جبهه هم یک مجموعه و ظرفیت دراصولگرایان هستند که امید دارم  متصل شوند ، گفت:آنها در ابتدا امر خودشان را خیلی بالا  گرفتند و اعلام کردند ما همه حامیان آقای احمدی نژاد را جمع کردیم،ولی حرف این است که آقایی مشایی  و دوستانش که آنها را قبول ندارند. ضمن اینکه خود این دوستان هم می گویند اینها جریان انحرافی هستند.

 این عضو کمیسیون شورا ها همچنین گفت: علاوه بر این، تیم آقای رحیمی هم  این دوستان را قبول ندارد.ضمن اینکه تیم های دیگرهم . در این شرایط اگر این دوستان با کمیته 8+7 همراهی نکنند خودشان آسیب  می بینند.

قائم مقام حزب موتلفه  پیرامون نقش آفرینی آیت الله مهدوی کنی در زمینه وحدت اصولگرایان با بیان اینکه شخصیت آیت الله مهدوی کنی به گونه  ای است که  در سراسر کشور همه برای ایشان احترام قائلند، افزود:مردم به تیزبینی، تقوا، عدالت  و فقاهت ایشان اعتماد دارند  و مراجع تقلید  نیز همگی ایشان را تائید می کنند. ضمن اینکه مواضع سیاسی ایشان نشان می دهد  در اعتدال  کامل بوده اند و هیچ گاه تند و کند نرفته اند.

وی ادامه داد: بنابراین چنین فرد ارزشمندی که برای هر کشوری  یک سرمایه بزرگ  است که در مسائل گوناگون می تواند نقش محوری داشته باشد. حال چرا آیت الله مهدوی کنی که  مورد توجه مردم اند نباید محور وحدت اصولگرایان باشند.

بادامچیان در پاسخ به این پرسش که چگونه می توان اصولگرایان را از آفت غفلت از ریش سفیدان  و بزرگان اصولگرا دور داشت، اظهار داشت: اینکه  دوره ریش سفیدی تمام شده حرف برخی گروه ها است، ولی واقعیت این است که وقتی آیت الله مهدوی کنی  مطلبی را بفرمانید مردم احتراما و تکلیفا می پذیرند.

 وی با اشاره به انتخابات میان دوره ای مجلس هشتم، گفت: در انتخابات  میاندوره ای مجلس هشتم هم ایشان فرمودند به  تمام  11 نفر نامزد انتخابات مجلس رای می دهم و مردم هم پذیرفتند.

نماینده مردم تهران در مجلس هشتم ، اضافه کرد: ایشان مورد اعتماد عظیم امام ، رهبری، روحانیت و مردم هستند  وچه  کسی هست که به آیت الله مهدوی کنی ارادت نداشته باشد.

17212

کد خبر 168026

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • سینا از شیراز IR ۱۰:۳۵ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۷
    0 0
    همه تون خودتون را دست بالا می گیرید. واقعا فکر کردید مردم نشسته اند ببینند شما چه دستوری می دید وبراشون تعیین کنید که به کی باید رای بدن؟