احتمال تغییر زمان برگزاری دربی؛ همه چیز به نظر کی‌روش بستگی دارد

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر از احتمال تغییر زمان برگزاری مسابقه دربی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در شرایطی که دیروز سهیل مهدی اعلام کرده بود استقلال و پرسپولیس، ۱۳ آبان به مصاف یکدیگر خواهند رفت اما صحبتهای جدید رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ نشان می‌دهد که این تاریخ را نمی‌توان به عنوان تاریخ قطعی دربی دانست و احتمال اینکه این بازی بعد از جام جهانی برگزار شود، وجود دارد.

مهدی درباره احتمال برگزاری مسابقات هفته دوازدهم و دربی استقلال و پرسپولیس بعد از مسابقات جام جهانی اینطور توضیح داده است: هفته دوازدهم دقیقا همزمان با مینی کمپ تیم ملی خواهد بود. ممکن است کادر فنی تیم ملی در آن مقطع بخواهند بازی دوستانه و تدارکاتی و همچنین ملاحظاتی برای برگزاری اردو داشته باشند. نگرانی آنها را بیشتر از این نخواهیم کرد و احتمال دارد که همزمان با آن مقطع هفته دوازدهم را برگزار کنیم و یا اینکه مسابقات این هفته را به بعد از جام‌جهانی قطر موکول کنیم.

حالا باید منتظر ماند و دید نهایتا تکلیف هفته دوازدهم چه خواهد شد و آیا کارلوس کی‌روش به برگزاری این هفته قبل از شروع اردوی تیم ملی رضایت خواهد داد یا اینکه این هفته از لیگ برتر، بعد از بازگشت تیم ملی از جام جهانی برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

کد خبر 1680703

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =