رانت آنتن/ مدیری مجری حق‌گوی دیروز؛ بوقچی، قماباز یا هیتلر امروز

سازمانی که تا چندی پیش با رانت آنتن و به مدد برنامه‌سازانش، با دیگران تسویه حساب می‌کرد و با دید جناحی و آن نگاه جانبدارانه‌ی همیشگی‌اش نهادهای دیگر و چهره‌های ناهمسو را می‌کوبید، اینک با عوامل و مجریان همان برنامه‌ها به چالش خورده و شراکت پیشین‌شان به هم ریخته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رانت آنتن چه آن زمان که علی‌عسگری با لباس گلادیاتوری بر جلد مجله‌ی صدا و سیما نشسته بود و چه حالا که امورات سازمان به مدیران جوان‌تر و تندروتر رسیده، همواره نمادی بوده است از استانداردهای دوگانه. استانداردهایی که گاه آنتن را برای تخریب دولت ناهمسو مباح می‌داند و زمانه‌ی دیگری آنتن را جز به کام دولت مستقر، حرام؛ گاه دستان مجریان و عوامل را برای نواختن برخی باز می‌گذارد و گاه جز برای نوازش برخی دیگر، دست از روی دست بر نمی‌دارد؛ اما اینک سازمان با چالش بزرگی روبرو شده و در شرایط بحران کنونی و در مناسبات تازه‌اش با برنامه‌سازان و شرکای سابق به نقطه‌ای رسیده که دیگر نمی‌تواند بسان قبل راهیِ آنتن‌شان کند. نمونه‌اش همین برنامه ساخته شده دورهمی که به روایت تهیه‌کننده‌اش هزینه‌اش تمام و کمال پرداخت شده و با مواضع مهران مدیری در میانه‌ی حوادث اخیر به بازی دو سر باخت برای تلویزیون تبدیل شده است.

پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما در آخرین اظهارنظرش در واکنش به عدم پخش برنامه دورهمی گفته «برنامه‌هایی که برای آنها هزینه می‌کنیم باید متناسب با ذائقه جامعه، نیازها و اولویت‌های فرهنگی و اجتماعی مخاطبین باشد، هرگاه برنامه‌ای از این شکل و زاویه خارج شود، طبیعتاً مورد استقبال و علاقه مخاطبین ما واقع نمی‌شود و ما هم از آنها استفاده نمی‌کنیم». این گفته پیمان جبلی در حاشیه حضورش در کمیسیون امنیت ملی مجلس بازتابی از همان دوگانه‌های صداوسیماست. مجریانی که در دولت پیش، پیشقراولان حمله‌ی طنز و جدی به دولت ناهمسو بودند و پیکان‌هایشان را به سیبل‌های مشخص و معلوم می‌زدند، مطابق با ذائقه مخاطب و جامعه! برنامه می‌ساختند اما حالا با برآمدن دولتی همسو با مدیران سازمان باید روزه سکوت گرفته و لب فروببندند؛ نقد جدی که هیچ، جمله نغزی به طنز و کنایه نیز نباید به زبان بیاورند. صدالبته که این سکوت به احترام ذائقه مخاطبان و جامعه! رقم می‌خورد. امری پایین‌تر از استاندارد و بیشتر شبیه به لفاظی و لجبازی سیاسی.

دوگانه‌های مهران مدیری

پس از آنکه مدیری در اعتراض به حوادث اخیر خواهان عدم پخش سری جدید «دورهمی» شد واکنش‌های متعددی از دو طرف برانگیخت و عده‌ای نیز او را همچون مدیران سابقش سرگردان در میان استانداردهای دوگانه می‌دیدند. مردی که پست عدم پخش برنامه دورهمی‌اش را کمتر از چهار هفته از اینستاگرام برداشت و معلوم نشد بر کدام باور چنین پستی منتشر کرد و بر کدام ایمان آن را حذف.

مدیری بارها در میانه خط‌ها بازی کرده است، سوگیری‌هایی که هیچ کدام سطحی بالاتر از طنز تلخ و مایوس نداشته‌اند. حتی در موضع‌گیری اخیرش نیز موجی یکدست نساخت. بسیاری از رسانه‌ها و کاربران فضای مجازی و مردم او را فرصت‌طلبی دانستند که کنشی موقت و ناپایدار و آشفته داشته است. او قبل از این نیز نکاتی گفته بود که به این قضاوت صحه می‌گذاشت، به عنوان مثال مدیری در پاسخ به رضا رشیدپور که پرسید: «چرا از بین همه نهادها فقط از دولت (دولت روحانی) انتقاد می‌کنید؟»گفت: «مگر می‌شود از فلان نهاد انتقاد کرد؟ به غیر از دولت که از جای دیگری نمی‌گذارند، انتقاد کنیم.» و طرفه آنکه بعد از روی کار آمدن دولت جدید برنامه هایش کاملا فضای غیر انتقادی یافت.

بیشتر بخوانید:

کیهان مطرح کرد: بی‌محلی مردم به سلبریتی‌های بازیچه مدعیان اصلاحات

تشبیه علی کریمی و مهران مدیری به «هیتلر» / کیهان : همه سلبریتی‌ها باید در دادگاه پاسخگو باشند

اعلام «حمایت» مشروط عبدی از «پیشنهاد عالی» کیهان

مجری گرانقدر دیروز، مرد دنیا دوست امروز

مهران مدیری که زمانی هم کارشناس امور خارجه بود - می‌توانست درباره دیپلماسی نظر دهد و به وزرای دولتی امر کند که کی حرف بزنند و کی در خانه شان بتمرگند- و هم کارشناس محیط‌زیست و آب‌وهوا و صنعت و کشاورزی، یک‌شبه قمارباز لایعقلی شد که ذائقه‌ی مخاطب و جامعه او را پس زده است. او که بهترین زمان پخش کنداکتور را داشت و هر رپرتاژ آگهی را می‌توانست بجای الگوی فرهنگی جا بزند اینک جایی در کنداکتور نداشته و به دنبال جایگزین او می‌گردند. مجری‌ای که یک روزی خبرگزاری تسنیم در ستایش طنزش گفته بود: «برنامه اخیر دورهمی با ســخنانی در مورد مدیرانی که سازشکار هســتند و به سبب فسادی که برخــی از آنان دارنــد و دل و جرات خود را از دســت داده‌اند، همــراه بود.» این روزها پول دوستی است که فقط با دریافت ۳۰ میلیارد تومان پول آرامش ذهنی می‌گیرد.

خبرگزاری فارس در گزارشی مدعی شده است: «یکی از همین سلبریتی‌ها که درآمد میلیاردی از مجری‌گری در تلویزیون دارد، در ماه‌های اخیر بخش اعظمی از دارایی و اموال خود را در شرط‌بندی و قمار! از دست داده است. گفته شده که وی از گذشته مشهور به «پول‌دوستی» بود، به طوری‌که برای اجرای برخی برنامه‌ها با تهیه‌کنندگان شرط می‌گذاشت که باید حداقل مبلغ ۳۰ میلیارد تومان در حساب شخصی‌اش باشد تا با آرامش ذهنی بتواند برنامه اجرا کند. به‌رغم این مسئله اما در ماه‌های اخیر، او درگیر باندهای قمار و شرط‌بندی شده و به صورت متوالی بخش زیادی از دارایی خود را از دست داده تا حدی که مجبور شده است برخی از اموال خود را که روی آن شرط بسته و قمار کرده بود، بفروشد.»

کیهان دیگر روزنامه اصولگرای با تشبیه مهران مدیری به هیتلر نوشت: «مرگ امثال مهسا امینی و حتی کل جوانان و نوجوانان کشور و نابودی آینده آنها فرقی برای علی کریمی و مهران مدیری و سایر سلبریتی‌ها ندارد آنهایی که مال و ثروت خود را برداشته و ماه‌ها قبل از این برنامه‌ریزی برای این اغتشاشات در خاک بیگانه و دشمن خلیج‌فارس جا خوش کرده‌اند و به خیال خود هیچ تهدیدی برایش فرقی ندارد و با خیال راحت همچون تصویر هیتلر فقط دست خود را به نشانه حمله جلو می‌برند و می‌گویند کف خیابان بمانید و به آشوب ادامه دهید! اما چرا؟»

روزنامه وطن امروز سر دیگر این طیف از روزنامه‌های اصولگرا که سال ۹۸ بازگشت مهران مدیری در شب یلدا را ستود و تیتر زده بود: «سوختگی از تهران تا واشنگتن»، علت حمله روزنامه‌های همسو با دولت و اصلاح‌طلب به مهران مدیری را این‌گونه روایت کرد: «ماجرا از آنجا آغاز شد که مهران مدیری پس از بازگشت با سری جدید «دورهمی» به آنتن تلویزیون در شب یلدای امسال، دست به انتقاد از عملکرد بشدت ضعیف دولت (روحانی) در حوزه اقتصادی زد. تیزترین وجه انتقادی صحبت‌های مدیری در این برنامه مربوط به موضوع اعلام نرخ جدید بنزین و سخنان رئیس‌جمهور بود که اعلام کرده بود خودش هم از این تصمیم بی‌خبر بوده است. او البته در گپ و گفت با میهمانانش با جسارت درباره موضوع سلبریتی‌ها، مباحث مالیاتی آنها و حدود اظهارنظر آنها هم‌سخن گفت.»

وطن امروز اما این روزها آلزایمر گرفته و علیه منتقد محبوب روزهای پیشین خود تیتر می‌زند: «اعتراض با دهان پر» و توئیت های علیرضا قزوه، مدیرکل دفتر موسیقی صداوسیما را باز نشر می‌کند که: «آخرین دریافتی آقای برره یک روز قبل نطق تاریخی‌اش، ۳۰ میلیارد تومان از صداوسیما بوده؛ بعضی‌ها از روی شکم سیری چه نطق‌هایی می‌کنند». «طرف آنقدر از همین صداوسیما خورده که افعی شده، حالا درآمده که من با صداوسیما همکاری نمی‌کنم. تو گوشت و پوست و استخوانت از صداوسیماست. اگه صداوسیما نبود تو الان در برره پایین باید نخود می‌خوردی و بز می‌چراندی»!.

این روزنامه در آخر همین خبر می نویسد: «لازم به ذکر است مبلغ افشا شده از سوی آقای قزوه جدا از مبالغی است که خود مدیری با اسپانسرها به توافق رسیده است».

در میانه هیاهوی جریان رسانه‌ای اصولگرا که همسو با صداوسیما به مجری سابق خود تاختند، پرسش احمد مازنی، رئیس پیشین کمیسیون فرهنگی مجلس که با سایت دیده‌بان مطرح کرده بود، بی‌پاسخ ماند، او گفته بود: «الآن هم بعضی مجری‌ها که در شبکه‌های جمهوری اسلامی حضور فعالی دارند به‌محض اینکه دو کلمه گفتند اعتراض و انتقاد داریم، بلافاصله گفتند تو پول گرفتی، قمارباز هستی و... اگر واقعاً قمارباز بود، دزد بود، پول زیادی می‌گرفت، خلاف می‌کرد و شما می‌دانستید و نمی‌گفتید خائن هستید.»

رانت آنتن/ مدیری مجری حق‌گوی دیروز؛ بوقچی، قماباز یا هیتلر امروز

این میز قمار یک برنده دارد یا دو بازنده

مهران مدیری قمارباز معرفی شده که علاقه‌اش به بازی پوکر او را نابود کرده است، بازی‌ای که نیم آن را بلوف زدن می‌سازد نیم دیگرش را کارت و انتخاب‌های در دست. او این سر میز نشسته است و مشوقان دیروز و مخربان امروزش سوی دیگر میز، حالا باید پرسید رقمی که او برده چقدر است؟ او برای یک سری از مجموعه دورهمی ۳۰ میلیارد تومان گرفته است اما دورهمی سال‌هاست که پخش می‌شود و اگر این برنامه را به مسابقاتی که برگزار کرده هم گره بزنیم، این رقم سرسام‌آور خواهد شد، شاید اگر ۶ مجموعه دورهمی که پیشتر نیز رقم قراردادش بحث برانگیز بود، جمع بزنیم، بازنده این قمار را مهران مدیری نمی‌بینیم. او فقط بلوف بازی را زده است اما آن سوی میز هم بلوف زده‌اند، بازنده کسی است که پول هنگفتی را بدون حساب درآمدهای اسپانسر پرداخت کرده و امروز جایگزینی برای مجریِ خود محبوب کرده ندارد.

قمار را آن سو انجام داد که هم رانت آنتن داد و هم آنتن‌اش خالی ماند، به نظر قمارباز بازنده آن است که اعتبار رسانه‌ای ملی! را خرج جانبداری و تخریب دیگران در استندآپ‌ها کرد و حالا باید همان کمدین‌ها و همکاران سابق را محاکمه کند.

دوگانه‌ای که مهران مدیری به مدیران جریان تندروی رسانه‌ای تحمیل کرد بسیاری را به یاد دیالوگ فیلم اصغر فرهادی انداخت که گفته بود: «نمیشه تا آخر عمر یه پات اینور جوب باشه یه پات اونور جوب! بالاخره یه جا جوب گشاد میشه!»

۵۷۵۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1684197

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 47
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۵:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  71 46
  روحانی با هیچ آب مقدسی پاک نخواهد شد پس بیخود به قلمتون فشار نیارید. مهران مدیری هر انتقادی که تو سال های گذشته به روحانی کرد درست بود الان هم انتقادش درسته. شما اصلاح طلب ها هیچ وقت دلتون با مدیری صاف نمیشه چون تحمل انتقاد ندارین ولی مدیری کارش درسته. هگه ارکان هم دست به دست هم بدن تهریبش کنن. مردم پشتش هستن
 • IR ۱۵:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  کی گفته بود مدیری حق گو هست با توهینایی که همیشه می‌کرد صدا سیما به خیال خودش برای جذب حداکثری از شو منهایی مثل مدیری برای صلیقهای مقابل استفاده می‌کرد و شکمشان را از بیت المال پر کرد حالا که شکمشان پر شده برای ویزا و زندگی اونور آبی به هر در و دیواری میزنند
  • IR ۲۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
   11 2
   مقاله یه جورایی داره رسانه های اصول گرارو به خاطر مواضع گذشتشون می کوبه، خبرآنلاین خودت هم اگه جای اونا بودی همین رفتار رو داشتی.
  • IR ۲۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
   25 4
   چرا این قدر غلط می‌نویسید؟
 • خلیل IR ۱۵:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  دمش گرم که کنار ملت ایرانه دوست داریم آقای مدیری باشرف
 • بچه محل مدیری IR ۱۵:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  فرصت طلب ریاکار از همون اول ازش متنفر بودم
  • IR ۲۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
   51 17
   ولی من همیشه عاشقش بودم
 • حسنی IR ۱۶:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  نمی دونم این چه توقع بیجایی است که ما از هنرمندان داریم که حتما باید موضع سیاسی داشته باشن مدیری اگر خیلی هنر داره بره فیلم و سریال خوب بسازه موضع سیاسی باشه طلبش
 • IR ۱۶:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  آفرین به این نویسنده،کاملاً درست و منطقی
  • IR ۱۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
   25 6
   هیچ منطقی در این مطلب نبود
 • احمد IR ۱۶:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  85 15
  جناب قزوه! پیامبران قبل از رسالت ابتدا بز چران و چوپان بودند و پس از قبولی در امر چوپانی به رسالت برگزیده می شدند. اما درد مملکت فلاکت ما این ایست که دولت مردان ما از الفبای چوپانی بویی نبردند و رفتار و عملکردشان موجب وهن چوپانی است. صد رحمت به رفتار چوپانان بی نام و نشان مملکت نه به دولت مردان نااهل ایران@!!!
 • IR ۱۶:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  63 89
  مدیری واقعا "منافق هزارچهره است واین ربطی به اصول گرایان دارد
 • IR ۱۶:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  آقای مهران مدیری یک هنرمند بی نظیر
 • محمد IR ۱۷:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  یک معلم داشتم که می گفت ، هیچ کاری رو از انسان بعید ندونید. نمی‌دونم چرا باید یک فرد به وطن خودش خیانت کنه؟ به چه قیمتی حاظر به این کار شده. کشور ما مشکلات زیاد داره آیا با با دامن زدن به اختشاشات و آشوب افکار جامعه کار درست میشه؟ به نظرم فقط در فضای سالم و اندیشه آزاد می‌توان به آبادانی مملکت دست یافت به امید ایرانی آباد و جهانی سالم و بدون جنگ و نا امنی،🙏❤️
  • رامین IR ۲۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
   40 5
   عزیزم دراین چندجمله کلی غلط املایی داری گرچه اینروزها کم سوادی آنهم سوادفارسی خودش امتیاز فراوانی داره بهتره بری بچسبی به سوادملایی ومکتبخانه ای که اینروزها توبورسه
 • IR ۱۷:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  34 7
  آقا جان! کل ماجرا بازی است. بازی هم برد و باخت دارد برای دوطرف. همین. خیلی جدی گرفتی.
 • IR ۱۸:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  19 24
  قطعا تو هم از سرطان اصلاحات دفاع نمیکنی و جناحی نیستی و هدفت کوباندن جناح مخالفتون نیست .دو جناح مملکت رو نابود کردید خدا نابودتون کنه .سیاسی کارای بی ارزش
 • لیلا IR ۱۹:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  معلومه که انتقاد مدیری از روحانی بدجوری تو رو سوزوندی
 • IR ۲۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  58 34
  خیلی جالبه که در این دوران وانفسا یک هنرمند عادی میشه سوپرمن مردم وای برای این روزگار نامناسب.......
 • دلسوز ملت IR ۲۰:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  مهران مدیری نباید بر آتش التهابات ، بنزین میرخت، باید آب میرخت و همه را دعوت به آرامش میکرد . امنیت کل کشور در خطر است.
  • نسرین IR ۱۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
   45 6
   فکر کردی اگه دعوت به آرامش می کرد حکومتی و جیره خور نمیشد؟؟؟ توی این خراب شده هر چی بگی گیری! گفت با مردم خشونت نکنید این یعنی بنزین ریختن رو آتیش!؟ مردم ما همون که بخوانو می فهمن نه اون چیزی که واقعا هست
 • مجتبی درزی IR ۲۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  کلا کارهای اخیر این برنامه ساز ها ((طنز)) نبوده!!! (طنز) ژانر یا سبکی هست که باهاش فرد یا افرادی را به زشتی و قبح کارشون،با چاشنی شوخی و خنده و کنایه آگاه کنه و یا آحاد جامعه رو با یک معضل آشنا کنه و سعی در رفع اون کاستی داشته باشن اما تو سالهای اخیر نگاه اصلاحی تو این دست برنامه ها نبوده و انگار فقط و فقط قصد لوث کردن زشتی ها و شکستن قبح بعضی اتفاقات رو داشتن برای مثال اگه فردی اختلاس یا دزدی میکرد،باید فرار میکرد! اما تو چنین برنامه هایی چنان با موضوع رانت اختلاس و دزدی برخورد شد که انگار فقط باید بهش خندید و دزدان و اختلاسگران باید با پررویی بمونن و به کارهاشون ادامه بدن،،،ملت و حکومت هم فقط به زهرخندی بسنده کنن
 • Amir NO ۲۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  32 15
  ما اصلاحات رو به زباله دان تاریخ انداختیم . عقده های حقیرانه شما در قبال مدیری هرگز نمی تونه خرابش کنه . خواننده های محدود شما هم حتی این عقده گشاییتون رو باور دارن .مهران مدیری هرگز در تیم شما نیومد و این شما رو نابود کرده .مهران مدیری زبان مردمه همیشه سمت حق بوده .روحانی که فقط خندش رو برای مردم آورده بود رو ما مردم به مهران مدیری ترجیح نمی دیم زور نزنید .مدیری از همه جناح ها همیشه نقد کرده از احمدی نژاد با قهوه تلخ و برره و هزار چهره و از اصلاحات با دورهمی .این مظلوم نشون دادن خودتون در قبال مدیری خنده داره .اگه شما یادتون نمیاد ما تهدیدات وزیر کشورتون رو یادمونه دقیقا دو هفته بعد از کنار رفتن عادل مدیری هم از دورهمی با تهدیدات وزیر کشور حدود نه ماه کنار رفت یه سرچ ساده کنید اونوقت با مفهوم تحمل منتقد بیشتر آشنا میشید مخصوصا وقتی که یادتون بیاد اخرین سریال مدیری در تلوزیون به در حاشیه برمی گرده که با دستور مستقیم وزیر بهداشت روحانی توقیف شد. چهل سال روحانی مثل بقیه در پست های متنوع هر بلایی تونست سر مردم آورد و شما نمی تونید تطهیرش کنید .این مردم برای شما قدر زباله ارزش قائل نیستند
 • راز IR ۲۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  مدیری یک نابغه و ۸۰ میلیون باهاش خاطره های خوب دارند
 • شاپرک IR ۲۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  یه روزی باید صدا وسیما از انواع سلبریتی مفت خور خالی بشه ...نیروهای جوان و پرانرژی جایگزین بشن ...دیگه عمر کاری امثال مدیری تموم شده
  • رضا تبریز IR ۰۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
   2 34
   هزار آفرین به این حرفت.
 • IR ۲۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  32 8
  مهران مدیری یک آرتیست حسابی، هنرمند مردمی، دست به خیر و درجه یک👌
 • محمد اجا ق زاده IR ۲۲:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  1 0
  شلیک چهار هنوز هم فعال است
 • IR ۲۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  28 4
  جز اذیت آقای مدیری کار دیگه ای بلد نیستین؟
 • IR ۲۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  36 12
  درد مهران مدیری بخوره تو سر صداوسیما
 • IR ۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  33 7
  یک تار موی آقای مدیری می ارزه به هرچی برنامه سازه
 • IR ۲۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  5 9
  در این که اقای مدیری نابغه هست حرفی نیست وخیلیا برنامهاشو دوست دارن ولی کاش اخلاق هنری واسلامی خوبی هم داشت.
 • سارا IR ۲۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  3 4
  گرچه خوب است ک با شعله بپیوندد شمع بی حضور نفس نور نمیگنندد شمع پای دل را به دلیلی سوخته می‌بندد شمع آتش آن نیست ک از شعله آن خندد شمع آتش آن است ک در خرمن پروانه زدند آفرین به جناب مدیری
 • محمد IR ۲۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  12 3
  اگه مدیری میماند باید مثل دیگران از پشت میله ها همه چی رو مینگریست ولی اون اقازاده هایی که خروار خروار پول این ملت رو دارن در امریکای به ظاهر دشمن ما خرج میکنند وبه ریش این ملت مظلوم میخندن خیانتکار وبا هزار چهره نیستن به اونها فکر کنین به میلیاردهادلار پولی که هر روز به طرقی ازمملت خارج میشن فکر کنین نه به مرد باشرفی همچون مدیری
 • ایرانی IR ۲۳:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  4 6
  امثال مهران مدیری متهم درجه۲هستند، متهم اصلی کسانی هستندکه این پولهارا به اینهادادند.وقتی برای متخصصین صنعتی وتجاری سقف حقوق میگذارند و حقوق۶۰میلیونی را بعنوان نجومی مطرح میکنند لطفا جواب دهند اینها نجومی هستند یا آنها؟.
 • ایرانی IR ۰۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
  11 24
  امثال مهران مدیری و رامبدجوان پولهای فوق نجومی گرفتند ولی آیاواقعا محتوای فرهنگی تولیدکردند؟. مدشدن کلاه شاپو طرح یهودی دراین برنامه ها که سیلبریتیها فورا ازاین مد پیروی نمودند،تاآن خنده های مستانه که بواقع خندیدن به ریش ملت ومسئولان بود، واقعا به چه حساب وکتابی وتوسط چه کسانی این دستمزدهای نجومی پرداخت میشد؟.نتیجه آن پولهای نجومی میشود وطن فروشی و پشت پازدن به هویت خودشان و تمسخر اعتقادات ملت. کی این رویه دررسانه ملی تمام میشود؟.
 • IR ۰۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
  6 28
  تو رو خدا همین پولای زیاد زیاد رو که به این سلبریدی های بی چشم ورو میدین بدین به خودمون ملت ،چهار تا فیلم کره ای ژاپنی هم بخرید ما با رضایت کامل نگاهشون می کنیم
 • JP ۰۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
  5 21
  بقدری صدا و سیما حوصله سر بر شده گه یک کمدین اینطور بت می شود حتی اگه با تمام توان سازمان صدا وسیما کار کند سالها زمان خواهد برد تا از این رخوت خلاص شود،تقریبا مردم را روبروی هم قرار دادید این همه استعداد در کشور که کشف نشد مسعولش هر که باشد نتیجه‌اش بهتر از این نیست
 • اهورا IR ۰۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
  54 5
  دمت گرم مدیری عزیز
 • IR ۰۸:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
  28 6
  مهران مدیری هر چی که تو این سال ها کار کرده حقشه بگیره صدا سیما هم کم از برنامه های مهران نخورده اینهمه سانسور کردنش بایدم این نیزان بگیره چون سانسورش کردن نوش جونش بیشتر از اینا باید میگرفت فراموش نکنیم که مهران مدیری چه خاطراتی برامون به جا گذاشته...
 • سید IR ۰۹:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
  6 0
  میزان حال فعلی افراد است
 • IR ۰۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
  4 2
  البته صدا و سیما در زمان دولت های به اصطلاح اصلاح طلب هم هیچگونه نقدی از طرف مردم را نسبت به عملکرددولت و زیر مجموعه های درجه چندم آن پخش نمی کرد . که نکند یک موقع این نقد ‌، نقد به نظام نیز به حساب آید . صدا و سیمای ما واقعا به تمام معنا ( صدا و سیمای جمهوری اسلامی ) است . واقعا خوب اسمی رویش گذاشته شده .
 • حمید IR ۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
  3 32
  خیلی به جا وعالی بود
 • رضا IR ۱۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
  44 10
  تواین کشور کلا کسی حرف حق بزنه ومشگلات ومعضلات روبیان کنه اول حمله میشه بهش همه جور باز ادامه بده یه انگ بهش میزنند بره ته جدول وبدترینش هم همسوی با دشمنو اغتشاشه دروغ گفت که با مردم خشونت نکنید کیا بهشون برخورد خشونتگرا باید درک کنید صدای مردمو واز واقعیت نمیشه فرار کرد
 • IR ۱۴:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
  37 3
  آقای مدیری حرف حق رو زد منتها قبولش برای بعضی ها سخته
 • IR ۱۴:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
  27 7
  ما پشت آقای مدیری هستیم صد مطلب دیگه هم بنویسید چیزی از ارزش های ایشون کم نمیشه
 • IR ۱۴:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
  23 7
  این متن براساس غرض ورزی صد درصده و به دور از حقیقت