عکس | معرفی رسمی قابلیت شگفت انگیز جدید واتساپ که باعث خنده طرفداران تلگرام شد!

واتساپ بعد از سال ها قابلیت محدودسازی دسترسی به کاربران دنبال کننده یک کاربر را داد. اینکه فرد بتواند با بستن امکان رضد آنلاین خود به کانتکت لیستش از گزینه به تازگی آنلاین بوده برای شان استفاده کند. قابلیتی که از روز اول برای تلگرام یک توانایی عادی بوده و این کمپین تبلیغاتی واتساپ برای تغییرات جدید به سوژه ای برای طرفداران تلگرام شده تا واتساپ را تمسخر کنند.

سر انجام واتساپ از قابلیت شگفت انگیزی که هفته هاست برایش تبلیغات می کند رونمایی کرد. قابلیت مخفی کردن زمان آنلاین بودن از کاربران دیگر. قابلیتی که تلگرام از روز اول داشته است و این همه تبلیغات برای چنین قابلیت ساده ای در هفته های اخیر باعث شگفتی و خنده طرفداران تلگرام شده بود. اما این قابلیت چگونه در واتساپ راه اندازی می شود؟ برای فعال کردن این قابلیت فقط کافی است به ستینگ واتساپ بروید:
Settings > Account > Privacy > Last seen and online
عکس | معرفی رسمی قابلیت شگفت انگیز جدید واتساپ که باعث خنده طرفداران تلگرام شد!
در اینجا برای قسمت آنلاین دو گزینه وجود دارد که اولی Everyone هست. اگر گزینه اول را انتخاب کنید مثل همین حالا همه افراد می توانند آنلاین بودن تان را رصد کنند. اما گزینه دوم دستاورد جدید تیم مهندسین توسعه واتساپ است! Same as last seen تنظیم لست سین رو برای انلاین بودن هم فعال میکند.
مثلا اگر امکان مشاهده لست سین را روی Nobody قرار دهید و در بخش آنلاین Same as last seen را انتخاب کنید، دیگر کسی نمی تواند آنلاین بودن شما در واتساپ رو متوجه شود اما اگر افرادی را برای این بخش انتخاب کنید ، در لیست کوتاهی قرار می گیرند که می توانند وضعیت آنلاین بودن شما را لحظه ای رصد کنند!
4141
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1684465

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =