فراجا و سپاه دو نیروی مقتدر و برخاسته از بطن جامعه  هستند

فرمانده سپاه استان مازندران، تداوم تعامل سپاه و نیروی انتظامی زمینه ساز توفیق در مأموریت های مشترک و مکمل یکدیگر در حفظ نظم و امنیت برشمرد.

به گزارش خبرآنلاین از مازندران، سردار سیاوش مسلمی در دیدار با فرمانده انتظامی مازندران تداوم و تعمیق روابط بین سپاه و فراجا را زمینه‌ساز موفقیت در مأموریت‌های مشترک برشمرد و افزود: با توجه به آسیب های اجتماعی موجود در جامعه ضرورت تعامل سازنده بین این دو نهاد انقلابی برای مقابله با ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی بیش از گذشته متصور است.

وی افزود: نیروهای مسلح هدفی جز اعتلای نظام اسلامی و آسایش و آرامش مردم دنبال نکرده و در مسیر تحقق این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نیستند و تعامل سازنده نیروی انتظامی و سپاه می توانند در پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ناامنی ها مثمر ثمر بوده و امنیت و آرامش که بزرگترین نعمت الهی است را برای مردم فراهم کنند.

فرمانده سپاه مازندران از فراجا به عنوان سمبل اقتدار و صلابت نظام اسلامی یادکرد و گفت: کارکنان فراجا با انگیزه الهی و تلاش جهادی در سنگر تامین امنیت و آرامش ایفای نقش می کنند که شایسته است خدمات این عزیزان جان بر کف پاس داشته شود.

مسلمی، آمادگی سپاه را در اجرای طرح‌ها و مأموریت‌های مشترک پلیس و سپاه اعلام و خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران با تمام وجود از اقدامات و مأموریت‌های ذاتی پلیس حمایت خواهد کرد.

فراجا و سپاه دو نیروی مقتدر و برخاسته از بطن جامعه

سردار میرزایی در این دیدار فرماندهی انتظامی و سپاه را دو نیروی مقتدر، برخاسته از بطن جامعه دانست و خاطر نشان کرد: این دو نیرو یک هدف مشترک را دنبال می کنند و آن خدمت رسانی شایسته به مردم تحت فرامین مقام معظم رهبری است.

این مقام انتظامی، افزود: امنیت بزرگترین نعمت الهی است که در همه ابعاد فردی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی نیاز اصلی جامعه بوده و ایجاد و گسترش آن در کنار تلاش پلیس نیازمند مشارکت همگانی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران با تأکید بر تعامل سازنده بین پلیس و سپاه، اظهار داشت: هر چه هماهنگی بین قوای نیروهای مسلح به ویژه سپاه، بسیج و پلیس بیشتر باشد هم پوشانی در مأموریت های امنیتی بیشتر خواهد شد و مردم از امنیت بیشتری برخوردار خواهند بود.

در پایان این دیدار فرماندهان، راهکارهای تقویت همکاری های مشترک را بررسی کردند.

46

کد خبر 1684568

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =