بنگاههای اقتصادی حامی حقوق مصرف کننده در استان سمنان انتخاب می شوند

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان سمنان از آغاز فرآیند ارزیابی و انتخاب استانی بنگاه های اقتصادی حامی حقوق مصرف کنندگان در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ، علیرضا غفوری با بیان این مطلب افزود: با توجه به نام گذاری سال جاری با عنوان سال تولید ، دانش بنیان ، اشتغال آفرین از سوی مقام معظم رهبری و ضرورت توجه و حمایت بیش از پیش از تولید و ترغیب بنگاههای اقتصادی به رعایت حقوق مصرف کنندگان ، هفتمین فرآیند ارزیابی انتخاب بنگاه های اقتصادی حامی حقوق مصرف کنندگان در استان اجرا می شود.

وی افزود: با توجه به پتانسیل بالای استان در حوزه صنعت ، معدن ، کشاورزی و ... واحدهای اقتصادی فعال و برتر که متقاضی حضور در این فرآیند می باشند می توانند حداکثر تا تاریخ سی ام آبان ماه سال جاری با مراجعه به دفتر انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان مستقر در اداره کل صمت استان نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم درخواست حضور در فرآیند مذکور اقدام نمایند.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان سمنان اضافه کرد: این فرآیند همانند سنوات گذشته و با رویکرد حمایت از تولیدات داخلی با همکاری انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان و اداره کل صمت استان انجام و واحدهای متقاضی دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در شاخص های 4 گانه قیمت، کیفیت ، خدمات پس از فروش و رضایت مندی مشتریان مورد ارزیابی قرار میگیرند و بنگاه های اقتصادی نمونه انتخاب و در مراسمی با حضور مقامات استانی از این واحدها تجلیل می شود.

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1685006

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =