فرمانده سپاه استان تهران: امروز به جای بمب و خمپاره، سیگنال‌ها از طریق فضای مجازی وارد می‌شوند

تسنیم نوشت:سردار ذوالقدر گفت: امروز به جای بمب و خمپاره، سیگنال‌ها از طریق فضای مجازی وارد می‌شوند و عده‌ای را فریب می‌دهند و با ابزارهای دشمن در سنگر فضای مجازی و الکترونیکی روبة‌رو هستیم.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: امروز به جای بمب و خمپاره، سیگنال‌ها از طریق فضای مجازی وارد می‌شوند و عده‌ای را فریب می‌دهند.

آئین پاسداشت بیست و چهارمین سالگرد حضور رهبر معظم انقلاب در لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) صبح امروز به منظور عملیاتی کردن فرامین ایشان و معرفی اهداف و عملکرد مجمع رزمندگان لشکر با حضور فرماندهان، بسیجیان و رزمندگان پیشکسوت دفاع مقدس با سخنرانی سردار فضلی در سپاه سیدالشهداء تهران برگزار شد.

سردار احمد ذوالقدر صبح امروز در آیین پاسداشت بیست و چهارمین خاطره ماندگار اظهار داشت: این روز را که سالروز شرفیابی آیت‌الله خامنه‌ای به مراسم صبحگاه لشکر ۱۰ است با حضور رزمندگان پیشکسوت گرامی می‌داریم. وی افزود: رزمندگان و یادگاران دفاع مقدس پرچم نظام اسلامی را برافراشته نگه داشتند تا این پیروزی پرافتخار را به نسل‌های آینده بسپارند.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران در ادامه گفت: امروز این مراسم با قدوم رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس، در ماه ربیع‌الاول، در قبله تهران و جوار حرم مطهر حضرت عبدالعظیم (ع) در سپاهی مزین به نام سیدالشهدا (ع) بسیار مقدس است.

سردار ذوالقدر با اشاره به مجاهدت‌های رزمندگان دفاع مقدس تصریح کرد: این مجاهدت‌ها خاموش شدنی نیست، جبهه تغییر می‌کند، اما جهاد خاموش نمی‌شود و نبرد در جبهه‌های مختلف ادامه دارد.

وی با اشاره به دروغ‌پردازی‌های رسانه‌های معاند تصریح کرد: امروز با جبهه‌های جهل، نادانی، فریب و دروغ پردازی روبه‌رو هستیم و نبرد در این جبهه بسیار سخت‌تر از جنگ سرد است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) در پایان خاطرنشان کرد: امروز به جای بمب و خمپاره، سیگنال‌ها از طریق فضای مجازی وارد می‌شوند و عده‌ای را فریب می‌دهند و با ابزارهای دشمن در سنگر فضای مجازی و الکترونیکی روبة‌رو هستیم.بیشتر بخوانید :


۲۱۲۲۰

کد خبر 1685033

برچسب‌ها