اعلام برائت مقتدا صدر از برهم زنندگان امنیت عراق

ایرنا نوشت: یک چهره نزدیک به مقتدا صدر رهبر جریان صدر عراق امروز پنجشنبه گفت که صدر از کسانی که به گفته او با تشکیل گروههای نظامی بدنبال برهم زدن نظم و قانون در این کشور هستند، اعلام برائت می کند.

به نقل از خبرگزاری رسمی عراق "واع"، محمد صالح العراقی از چهره های نزدیک به صدر که در عراق از او به "وزیر صدر" یاد می شود، امروز پنجشنبه در توییتی نوشت: برخی می خواهند با تشکیل گروه های ویژه نظامی قانون را نقض کرده و امنیت عراق را برهم بزنند و بر همین اساس، رهبر جریان صدر اعلام کرد که جریان صدر از چنین رفتاری حتی در برخورد با افراد فاسد اعلام برائت می کند؛ چه برسد به دیگران. ما در برابر خدا و ملت عراق از آنها اعلام برائت می کنیم.

وی افزود: ما از همگان تقاضا داریم تا با ما همکاری کنند تا از یک سو در موردشان اطلاع رسانی کرده و از سوی دیگر به آنان ملحق نشویم.

صالح العراقی تاکید کرد: افرادی که چنین کارهایی انجام می دهند، در تضاد با تمامی ادیان آسمانی و قوانین وضع شده و تمامی ساختارهای اخلاقی و اجتماعی قرار دارند.

این چهره نزدیک به صدر در عین حال اشاره ای به نام فرد یا طرف هایی که می خواهند با تشکیل چنین گروههایی امنیت و ثبات عراق را برهم بزنند، نکرد.

310310

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1685798

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =