امام جمعه موقت اصفهان: دنیای امروز علیه زنان عفیف، متدین و مومن ما جبهه گرفته / در وقایع اخیر به نیروی انتظامی، بسیج و فرزندان ارزشی ظلم بسیار شد

ایسنا نوشت:حجت‌الاسلام محمودی به پیشرفت‌های نظام در عرصه‌های گوناگون از جمله افزایش حدود ۲۰ برابری تعداد استادان دانشگاه و مراکز علمی، پژوهشکده رویان، بیوشیمی، ساخت رُبات‌های انسان نما اشاره کرد و گفت: مهمترین پیشرفت در سال‌های اخیر در دستاوردهای ارزشمند در صنعت هسته‌ای است که کارآیی زیادی در عرصه‌های مختلف دارد.

امام جمعه موقت اصفهان گفت: دشمنان و بدخواهان نظام به آن دلیل که نمی‌خواهند پیشرفت‌های کشور را ببینند به شبهه‌افکنی می‌پردازند و عده‌ای هم فریب آن‌ها را می‌خورند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد محمودی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان که در مصلای بزرگ این شهر برگزار شد افزود: از همان زمانی که انقلاب اسلامی شکل گرفت عده‌ای بودند که تحلیل می‌کردند که این انقلاب مدتی چند دوام ندارد و متزلزل می‌شود، ولی اکنون شاهد هستند که درخت تنومند انقلاب به یک شجره طیبه تبدیل شده است.

وی اظهار داشت: شاخه‌های انقلاب ریشه در درون دارد و به همین خاطر است که دشمنان و بدخواهان نمی‌توانند کاری از پیش ببرند و فقط گاهی فضا را مسموم می‌کنندو عده‌ای را فریب می‌دهند.

امام جمعه موقت اصفهان به پیشرفت‌های نظام در عرصه‌های گوناگون از جمله افزایش حدود ۲۰ برابری تعداد استادان دانشگاه و مراکز علمی، پژوهشکده رویان، بیوشیمی، ساخت رُبات‌های انسان نما اشاره کرد و گفت: مهمترین پیشرفت در سال‌های اخیر در دستاوردهای ارزشمند در صنعت هسته‌ای است که کارآیی زیادی در عرصه‌های مختلف دارد.

وی با بیان اینکه بسیاری از کشورهای دنیا در حال تقویت این صنعت در عرصه‌های گوناگون هستند خاطرنشان کرد: این صنعت که علم پیچیده‌ای است با حضور جوانان روشنفکر، متدین و نخبه به پیشرفت‌های چشمگیری دست یافته است.

امام جمعه موقت اصفهان: دنیای امروز علیه زنان عفیف، متدین و مومن ما جبهه گرفته / در وقایع اخیر به نیروی انتظامی، بسیج و فرزندان ارزشی ظلم بسیار شد

حجت‌الاسلام محمودی همچنین به پیشرفت در زمینه تجهیزات موشکی و پهبادی در کشور اشاره کرد و گفت: عده‌ای تا مدتی قبل می‌گفتند این تجهیزات فتوشاپ است، ولی اکنون می‌گویند که پهبادهای ایران بسیار خطرناک است و چرا ایران آن‌ها را می‌فروشد.

وی تصریح کرد: دنیای امروز علیه زنان عفیف، متدین و مومن ما جبهه گرفته است در حالیکه ایران دارای رتبه اول دنیا در برابری تحصیل زن و مرد است و به عنوان مصداق عینی، ۷۰ درصد دانشجویان دانشگاه اصفهان را بانوان تشکیل می‌دهد.

امام جمعه موقت اصفهان افزود: رهبر معظم انقلاب که فردی فرزانه، بصیر و دشمن‌شناس هستند در جلسات متعدد از جمله در جمع نخبگان دانشگاهی رهنمودهای بسیار ارزشمندی فرمودند و با بیان واقعیت‌ها، امید به جامعه دادند که این مصداق اصلی جهاد تبیین است.

وی با بیان اینکه در وقایع اخیر به نیروی انتظامی، بسیج، فرزندان ارزشی و ملت ایران ظلم بسیار وارد شد ابراز امیدواری کرد که خداوند مکر دشمنان را به خودشان برگرداند و ریشه این عداوت‌ها را بخشکاند و مسوولان این مملکت را در پناه خود محافظت کند.

بیشتر بخوانید:

21217

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1686128

برچسب‌ها