روسیه بار دیگر ادعاها علیه ایران را رد کرد

ایسنا نوشت: نماینده روسیه در سازمان ملل ادعاهای بی‌اساس درخصوص استفاده این کشور از پهپادهای ساخت ایران در حملات علیه اوکراین را رد کرد.

واسیلی نبنزیا، نماینده دائم روسیه در سازمان ملل در نشست شورای امنیت که شامگاه جمعه برگزار شد بار دیگر ادعاهای اثبات نشده مبنی بر اینکه مسکو از پهپادهای ساخت ایران در جنگ اوکراین استفاده می‌کند را به‌طور قوی رد کرد.

بنابر گزارش ریا نووستی، نبنزیا در این نشست در پاسخ به ادعاهای گیلعاد اِاردان نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل بیانیه‌ای را قرائت کرد که مدعی شد، هیچ شکی وجود ندارد که اکنون از تسلیحات ساخت ایران در اروپا استفاده می‌شود.

نماینده روسیه در بیانیه خود تصریح کرد: امروز از شنیدن اظهارات دیکته شده نماینده دائم اسرائیل در مورد ادعای اثبات نشده استفاده از پهپادهای ایرانی در اوکراین شگفت زده شدیم. ما این را تلاشی برای اعمال فشار بر شورای امنیت و دبیرخانه سازمان ملل متحد می‌دانیم که نشان‌دهنده تمایل آنها برای تحمیل عقیده خود به جامعه بین‌المللی به عنوان حقیقت نهایی است. ما پیش از این، چنین اظهاراتی را رد کرده‌ایم و اکنون نیز قاطعانه آنها را رد می‌کنیم.

311311

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1688903

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =