فرمانده سپاه انصارالرضا : با روزهای سخت بسیج دانشجویی مواجه هستیم / جریان فتنه به بسیجیان‌ توهین‌ می کنند/  فتنه در بسیاری از دانشگاه‌ها جولان می‌‍دهد

اینا نوشت : سردار مهدوی گفت: خیلی‌ افراد، خواهان این هستند اقدام انقلابی انجام دهند اما می‌گوییم تحمل کنند که امیدواریم با صبر و بصیرت از این وضعیت رها شویم.

سردار محمدرضا مهدوی شنبه‌ شب در نشست هم‌اندیشی مسوولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های خراسان جنوبی که استاندار نیز حضور داشت، افزود: این روزها روزهای سختی است که حتی در بسیج دانشجویی با آن مواجه هستیم و بسیجیان با ناراحتی از وضعیت ‌موجود، بسیاری از مسائل و مشکلات را تحمل کرده و در مظلومیت به سر می‌برند.

وی اظهار داشت: جریان فتنه هرچه می‌تواند در سطح دانشگاه‌ها و جامعه به بسیجیان‌ توهین‌ کرده و به آنها برچسب‌های ناروا و متعدد می‌زند و تفکر و روشی که یک ارزش است را نیز به سخره می‌گیرد.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی تاکید کرد: براساس مصلحت‌هایی که وجود دارد بسیاری از بسیجیان شرایط را تحمل می‌کنند، در شرایطی که فتنه در بسیاری از دانشگاه‌ها جولان می‌دهد خیلی‌ افراد خواهان این هستند اقدام انقلابی انجام دهند اما می‌گوییم تحمل کنند که امیدواریم با صبر و بصیرت از این وضعیت رها شویم.

وی افزود: اینکه بسیجیان صبر کرده‌اند به معنای این نیست که نمی‌توانند کاری انجام دهند بلکه معتقدند بسیاری از دانشجویان و نوجوانان فریب خورده و تحت هیجانات داخلی و نقشی که امپراطوری رسانه‌ای در فضای مجازی دنبال می‌کند، قرار دارند که در شان و تراز دانشگاه و دانشجو نیست.

سردار مهدوی گفت: خواهش ما این است که مسوولان و روسای دانشگاه‌ها، نهاد نمایندگی ولی فقیه و حراست دقت بیشتری داشته باشند، امیدواریم هرچه زودتر این‌ جریان‌ فتنه تمام شود و گول‌خوردگان به دامن انقلاب و نظام برگردند و همه دانشجویان با آرامش در کلاس‌های درس حاضر شوند.

وی گفت: دشمن همچنان در فضای مجازی در حال تبلیغات سوء است و به‌راحتی دست برنخواهد داشت اما نقش مسوولان دانشگاه است که بیشتر از گذشته پای‌ کار بیایند و جلوی دانشجویان اندکی که نظم و امنیت دانشگاه را بر هم می‌زنند، بگیرند.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی اظهار داشت: از استاندار به عنوان رییس شورای تامین استان درخواست داریم این مطالبه را از روسای دانشگاه‌ها و دست‌اندرکاران دانشگاهی داشته باشید.

بیشتر بخوانید:

2121
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1689558

برچسب‌ها