اعلام محدودیت ترافیکی پایان هفته / بارش باران در ۱۱ استان

ایسنا نوشت: رییس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور از ترافیک نیمه‌سنگین در سه جاده خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده پل فردیس ، حدفاصل مهرویلا تا پلیس راه مهرشهر و محدوده کمالشهر دیده‌ می‌شود و این وضعیت در آزادراه قزوین - کرج محدوده هشتگرد و حدفاصل استاندارد تا پل فردیس نیز وجود دارد. همچنین محور شهریار - تهران حدفاصل میدان معادن تا شهرقدس نیز درگیر ترافیک نیمه‌سنگین است.

وی درباره آخرین وضعیت انسداد مسیرها نیز گفت: محور ریگان - ایرانشهر تنها محور شریانی مسدود کشور است و تنها محور دارای انسداد فصلی نیز جاده لاسم - ارجمند است. همچنین محور زرآباد - چاهان نیز محور غیرشریانی مسدود است.

شیرانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتی در کشور اظهار کرد: بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران ، البرز و تهران گزارش شده‌است. همچنین در برخی از محورهای استان‌های کردستان ، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، همدان و قزوین نیز بارش باران دیده‌می‌شود.

وی از رانندگان خواست تا در شرایط جوی خاص مانند بارش باران یا برف از رانندگی با سرعت غیرمجاز خودداری کنند و از سبقت غیرمجاز نیز بپرهیزند. توجه بیشتر به موارد ایمنی ترافیکی در شرایط جوی خاص باعث کاهش احتمال بروز سوانح رانندگی خواهد شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا همچنین با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع حرکت حتما با این شماره تماس گرفته و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور، مناسب‌ترین زمان و بهترین مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید:

اعلام تصمیم پلیس درباره موتورسواری زنان

پلیس: رانندگی زنان با موتور برقی هم ممنوع

۳۵۲۳۶

کد خبر 1693447

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =