رئیسی: امروز، نوکری برای این مردم بزرگترین افتخار است / بسیج و نیروی انتظامی ، می‌خواهند به مردم امید بدهند

ایسنا نوشت: رییس‌جمهوری گفت: دشمن می‌خواهد حواس مسئولان از خدمت به مردم پرت شود، تصریح کرد: دشمن می‌خواهد خدمت به مردم نباشد، توسعه برای زندگی مردم نباشد و پروژه‌های نیمه‌تمام به سرانجام نرسد.

سید ابراهیم رئیسی در جریان سفر به پاکدشت در جمع مردم این شهرستان، اظهار کرد: برخی از پروژه‌هایی را بازدید کردیم که با گذشت بیش از دهه هنوز به افتتاح نرسیده است. پروژه کمربندی هم قرار است به زودی به تکمیل برسد.

رییسی با بیان اینکه باید به همه مردم خدمت کرد، ادامه داد: اما مسئولان باید نسبت به مردم این منطقه با همه وجود از انقلاب و ارزش‌های آن دفاع کرده‌اند هم در سطح شهرستان و استان و هم در سطح کشوری وظیفه‌ای مضاعف داشته باشند.

وی ادامه داد: هر گره‌ای که از زندگی یک فرد یا خانواده باز شود علاوه بر جایگاه دنیوی یک جایگاه اخروی هم دارد. امروز نوکری برای این مردم شهیدپرور بزرگترین افتخار است که نصیب همه ما شده است.

رییس‌جمهوری با تاکید بر اینکه دشمن می‌خواهد حواس مسئولان از خدمت به مردم پرت شود، تصریح کرد: دشمن می‌خواهد خدمت به مردم نباشد، توسعه برای زندگی مردم نباشد و پروژه‌های نیمه‌تمام به سرانجام نرسد. دشمن می‌خواهد دختران و پسران ما جایگاه رفیع علمی و اجرایی نداشته باشند و امید در دل مردم تبدیل به یأس شود.

رییسی یادآور شد: دشمن نمی‌خواهد کشور ما پیشرفت کند و دانشمندان ما قله‌های علمی را فتح کند. هم در گفتار می‌گوید نمی‌خواهم اینطور شود و هم در عمل چوب لای چرخ می‌گذارد. دشمن نمی‌خواهد کشور تولید داشته باشد.

وی با بیان اینکه امروز مسئولان شهرستان پاکدشت می‌گویند ما مشکل کار در این منطقه نداریم، اظهار کرد: این یک افتخار برای این منطقه است و باید همواره آن را یادآور شد؛ چرا که زمینه خوبی است که کسی احساس بیکاری نکند.

رییس دولت سیزدهم با بیان اینکه دشمن می‌خواهد در این کشور مشکل بیکاری وجود داشته باشد، اظهار کرد: دولت کمر همت بسته که شبانه‌روز مشکلات را دنبال و گره‌ها را باز کند تا مردم در معیشت و کار و شغل و مسکن خود مشکلی نداشته باشند. امروز دشمن دنبال ناامیدی مردم است اما انقلاب اسلامی، خون شهدا، ایثار ایثارگران، نیروهای مسلح پابه‌کار ما، بسیج، سپاه، ارتش و نیروی انتظامی ما و همه نیروها و همه کسانی که امروز در کسوت خدمتگزاری هستند می‌خواهند به مردم امید دهند.

رییسی با بیان اینکه دشمن فکر می‌کند ایران مثل برخی کشورهاست، اظهار کرد: دشمن غافل است و این یک خطای راهبردی است که دشمن مرتکب شده و سیاست تحریم او شکست خورد، سیاست بی‌ثبات‌سازی کشور هم مثل همان سیاست تحریم شکست خورد. ما با خنثی‌کردن تحریم‌ها کار را پیش بردیم.

بیشتر بخوانید :

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1693452

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =