حمله خطیب جمعه ارومیه به «ورزشکارانی که حرمت پرچم و سرود ملی را زیر پا می‌گذارند» / مسئولان باید با این «خودفروخته‌ها» برخورد کنند

ایسنا نوشت:حجت الاسلام قریشی گفت: ورزشکاران و کسانی که هویت ایرانی و اسلامی، حرمت پرچم و سرود ملی را زیر پا می گذارد نماینده کشور نیستند لذا مسئولان باید با چنین افراد خود فروخته برخورد کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: بی حرمتی به سرود و پرچم ملی غیر قابل اغماض است.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی ۲۰ آبان ماه در خطبه های نماز جمعه این هفته ارومیه که در مصلی امام خمینی شهر برگزار شد، بی حرمتی به سرود ملی و پرچم را غیر قابل اغماض دانست و گفت: ورزشکاران و کسانی که هویت ایرانی و اسلامی، حرمت پرچم و سرود ملی را زیر پا می گذارد نماینده کشور نیستند لذا مسئولان باید با چنین افراد خود فروخته برخورد کنند.

وی بااشاره به اغتشاشات اخیر گفت: دشمنان با وجود وضع تحریم های مختلف نتوانستند ایران را محدود کنند و ایران همچنان با اقتدار علمی در عرصه های مختلف پیروز و پیش قدم است.

حجت الاسلام قریشی با بیان اینکه دشمنان از قدرت نظامی و موشکی ایران می ترسند، گفت: دشمنان در برابر قدرت نظامی ایران ضعیف هستند و قدرت حمله نظامی به ایران را ندارند بنابراین خواستند با اغتشاشات و از طریق ایجاد ناامنی توسط عده ای خود فروخته به اهداف خود برسند اما با هوشمندی ملت ایران بار دیگر مغلوب شدند.

وی با بیان اینکه در دین اسلام،گوشه گیری و انزوا طلبی نهی شده، بر حضور در جامعه و برنامه های جمعی تاکید کرد و گفت: صاحب نظران و افراد تاثیر گذار در جامعه باید به میدان عمل بیایند و خود را از جامعه و اتفاقات آن کنار نکشد.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۱۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1693811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =