نایب رئیس مجلس سقوط دیکتاتورهای حاکم بر کشورهای اسلامی را گامی به سوی فروپاشی رژیم صهیونیستی دانست.

به گزارش خبرآنلاین، محمدرضا باهنر که در غیاب لاریجانی ریاست مجلس را بر عهده داشت، با بیان اینکه آخرین جمعه ماه رمضان بنا به یادگار امام خمینی، روز فریاد مرگ بر اسرائیل است که هر ساله قاطعانه​تر بر سر صهیونیست​های متجاوز فرود می آید، گفت: امسال در حالی این روز برگزار می​شود که با شکست دیکتاتورهای سفاک ماه​های آخر صهیونیست​ها را شاهدیم. دیکتاتورهایی که در اسرائیل، زمانی قرارداد کمپ دیوید را مطرح کرده و به رسمیت شناختن اسرائیل را به جشن نشستند و روز دیگر به غزه حمله کردند.

وی افزود: امروز خون به ناحق ریخته مردم مظلوم فلسطین، دیکتاتورها را در پیشگاه ملت​های نجات یافته به محاکمه نشسته است. با هر سرنگونی دیکتاتوری، رژیم صهیونیستی یک قدم به عقب می نشیند.

باهنر ادامه داد: امسال تمامی آزادی خواهان جهان، ندای مرگ بر اسرائیل را کوبنده​تر و منسجم​تر فریاد می کنند. به امید اینکه در آینده نه چندان دور نماز روز قدس را در مسجدالقصی برگزار کنند.

پس از نطق باهنر فریاد مرگ بر اسرائیل از سوی برخی نمایندگان سر داده شد.

پیش از اظهارات نایب رئیس مجلس نیز کلیپی از سوی اتاق فرمان مجلس پخش شد که بیاناتی از استاد شهید مطهری در روز عاشورای سال 48 بود که می​گفت: این یک مساله دو دوتا چهارتا است که هر خطیبی که آن را نگوید، گناه کرده است. مساله فلسطین مساله یک ملت است که به زور از خانه​هایشان آواره شده اند. ما در قبال این موضوع که امروز دل پیامبر و حسین​بن علی را خون کرده است، مسئولیم.

/2929

کد خبر 169416

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۰۶:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۲
    0 0
    سال اینده منتظر سقوط اسرائیل بدست سفیانی و آزادی بیت المقدس بدست سیدنا الخراسانی باشید.