عکس | حامیان طرح صیانت: کشور که فقط با دیدگاه رییس جمهور اداره نمی شود!

کانال جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی که دبیرکلی آن را روح الله مومن نسب بر عهده دارد به ویدیوی پربازدید سید ابراهیم رییسی در تبلیغات انتخاباتی ۱۴۰۰ در حمایت از اینستاگرام واکنش نشان داده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در روزهای اخیر بار دیگر ویدیوی فیلم تبلیغاتی سید ابراهیم رییسی ، فیلم مناظره او و حرف های علی بهادری جهرمی سخنگوی دولتش در زمان انتخابات که در همه آنها اینستاگرام یک فرصت خوب برای کسب و کار مردم شناخته شده بود و اصرار عبدالناصر همتی رقیب سید ابراهیم رییسی بر اینکه اگر رییسی رییس جمهور شود، اینستاگرام را فیلتر می کند در این تصاویر دروغ رقیب خوانده می شد، دوباره پر بازدید شدند .

حالا اما کانال آی گپ جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی به دبیرکلی آن را بر عهده دارد در دفاع از فیلترینگ اینستاگرام در دولت رییسی دو توجیه آورده است. اول اینکه همه تصمیمات در کشور بر اساس دیدگاه رییس جمهور نیست و بعد اینکه چون اینستاگرام عامل اتفاقات اخیر بوده تصمیم رییسی تغییر کرده پس او پیمان شکنی نکرده است.

عکس | حامیان طرح صیانت: پیمان شکنی رییسی با فیلترینگ اینستاگرام؟ کشور که فقط با دیدگاه رییس جمهور اداره نمی شود!

مومن نسب که خود را کارشناس سواد رسانه ای می نامد از مدافعان طرح صیانت است که پیشتر با گفتن خاطره باردار شدن دختر ۱۲ ساله با دو گیگ اینترنت و ساختن صفحات فیک از شخصیت های مختلف در توییتر خبرساز شده بود.

۴۱۴۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1694367

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =