واکنش دفتر انسیه خزعلی به انتقادهای یک فعال زنان

عملکرد معاونت زنان بر مبنای ماموریت های محوله در برنامه ششم و سایر اسناد بالادستی بیانگر فعال شدن بسیاری از بخش‌های خاموش در سال گذشته است.

درپی بازنشر خبری به نقل از «منیبان» با تیتر «فعال حقوق زنان: انسیه خزعلی، اصلا اینکاره نیست / او خانم جلسه‌ای است / رئیسی اگر می‌خواهد بگوید صدای زنان را شنیدم باید خزعلی را عزل کند»، روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با ارسال توضیحی به خبرآنلاین اعلام کرد:

معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، شفافیت در همه امور را بر خود فرض میداند و نسبت به تمام گفته‌های نادرست و خلاف واقعی که در مورد هرکدام از اعضای این معاونت در فضای رسانه کشور ایراد میشود و متاسفانه برخی به دلیل تعارض منافع است، مستند و متقن پاسخ می دهد.

در مورد عملکرد معاونت مخاطبان را به گزارشات بارگذاری شده در سایت ارجاع میدهیم:

https://women.gov.ir/detail/۱۵۹۶۸/

و در مورد ادعای مرتبط با اشخاص توضیحات زیر ارسال می گردد؛

دکتر انسیه خزعلی استاد تمام دانشگاه الزهرا دارای سوابق درخشان علمی از جمله دانشجوی نمونه و استاد نمونه کشوری می‌باشد.

ایشان سال‌هاست سردبیر مجله زن و خانواده هیئت امنایی هم اتحاد جهانی زنان مسلمان بوده و ده‌ها کتاب و مقاله مرتبط با زنان به زبان‌های فارسی عربی و انگلیسی نگاشته است. ایشان برگزیده نخست جشنواره‌های خاص بانوان از جمله جشنواره پروین اعتصامی و جشنواره زن و علم مریم میرزاخانی بوده است و پژوهشگر برتر دانشگاه الزهرا در سال‌های متمادی می‌باشد. همچنین ارائه مقالات بسیار در سمینارهای بین المللی و ده‌ها کشور خارجی در ارتباط با مسائل زنان در رزومه ایشان وجود دارد. همچنین بسیاری از پایان‌نامه‌های مرتبط با مسائل زنان را راهنمایی نموده است.

ایشان کارنامه موفقی در مدیریت سه مجموعه متعلق به خواهران مانند دانشگاه الزهرا، دانشگاه رضوی و زبان دانان معاونت بین‌المللِ بعثه رهبری را در رزومه خود دارد. این تجارب باعث گردیده است که مدیران به کار گرفته شده توسط ایشان در معاونت زنان از بهترین متخصصان و توانمندان این حوزه به حساب آیند، ضمن آن که جوانگرایی از اولویت‌های ایشان در انتخاب مدیران محسوب می شود. معاونان و مدیر کل‌های این معاونت در تخصص‌های مطالعات زنان، اقتصاد خانواده روانشناسی و مشاوره جامعه شناسی، حقوق و ادیان و عرفان به کار گرفته شده‌اند و می توان گفت یکی از قویترین تیم‌های معاونت در چهل سال گذشته می‌باشد و لذا دستاوردهای خوبی را در طول یک سال گذشته به ثمر رسانده است.

عملکرد معاونت زنان بر مبنای ماموریت های محوله در برنامه ششم و سایر اسناد بالادستی بیانگر فعال شدن بسیاری از بخش‌های خاموش در سال گذشته است.

۲۱۲۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1694523

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =