۰ نفر
۳ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۴

واحد مرکزی خبر:

قذافی در پیام صوتی اش انقلابیون و نیروهای ناتو را وحشی توصیف کرد و به هوارانش گفت، از بمب های آنها نهراسید، زیرا بمب های آنها صوتی است. به گزارش شبکه تلویزیونی العربیه، معمر قذافی، دیکتاتور فراری لیبی، در سومین پیام صوتی اش طرفدارانش را به ادامه مبارزه فرا خواند و خطاب به آنها گفت: «به هیچ وجه، هراس به خود راه ندهید و فقط از خدا بترسید.

شما از آنها به خدا نزدیک تر هستید.آنها کافر و خوارج هستند.آنها صلیبی و کافر هستند.به هیچ وجه، به شما رحم نخواهند کرد و شما نیز نباید به آنها رحم کنید.ای جوانان طرابلس، خیابان به خیابان، کوچه به کوچه و خانه به خانه با سلاح هایتان با آنها مبارزه کنید و شما آنها را نابود خواهید کرد.با زنان و مردانتان با آنها بجنگید.

مردان در جبهه و خیابان و زنان در منازل با آنها بجنگند.ای قبایل ما در مناطق مختلف به طرف شهر طرابلس پیش روی کنید، همان پیشروی که در گذشته داشتید.در شهر طرابلس با آنها که موش و یاری کنندگان استعمار هستند بجنگید.ای قبایل، مانند پدران خود، که پیشتر به طرف طرابلس کردند، این بار نیز پیشروی کنید.

جنگ های گذشته بار دیگر در حال تکرار است.این بار باید زنان و مردان بجنگند و به هیچ وجه تسلیم نشوند و دشمن را به خواست خدا شکست بدهند».قذافی گفت: «ای شیوخ مساجد، ای علماء، جوانان و مردم را به جهاد تشویق کنید و خود در پیشاپیش آنها به طرف عرصه های نبرد و خیابان ها خارج شوید و بجنگید.

اکنون زمان شهادت و پیروزی است.در هر جایی هستید به طرف دشمن به پا خیزید.دشمن در توهم و به ناتو متکی است.ناتو نیز توهم دارد و عقب نشینی خواهند کرد و نمی تواند همیشه ادامه بدهد.آنها نمی توانند در فضا همیشه به حرکت شان ادامه بدهند.آنها حرمت های شما را نادیده خواهند گرفت.آنها به شرافت شما در منازلتان تجاوز خواهند کرد.این اخلاق آنهاست.آنها وحشی هستند.

اجازه ندهید استعمار وارد کشورتان شود.اجازه ندهید آن موش ها وارد طرابلس شوند.با آنها بجنگید و به سرعت آنها را بگیرد.شما اکثریت قاطع هستید.شما همان تظاهرات میلیونی را،که این بار کشنده خواهد بود، برگزار کنید.خیابان ها و میدان ها را پر کنید و از حملات آنها نهراسید.بمباران آنها شما را شکست نخواهد داد.بمب های آنها صوتی و برای ترساندن شماست، اما شما، به هیچ وجه، نهراسید.قبایل از هر جایی برای آزادی طرابلس به پا خیزند.مساجد را باز پس گیرید.

بر پشت بام منازل و محله ها، و خیابان ها حاضر شوید و با آنها بجنگید، در آن صورت جای امنی برای دشمنان نخواهد بود.با آنها بجنگید و نابودشان کنید.آنها شمار اندکی هستند، اما شما اغلبیت قاطع هستید.

شما مزدور نیستید، بلکه مردم لیبی هستید.لیبی از آن مردم لیبی است نه استعمارگران.لیبی متعلق به فرانسه و سارکوزی و ایتالیا و بخش چهارم رم نیست.طرابلس و لیبی به مردم طرابلس و لیبی تعلق دارد، نه مزدوران که از ناتو کمک می گیرند.آنها مزدور هستند و طرابلس به آنها تعلق ندارد.آنها بیگانه و خائن هستند.زنان و مردان برای آزاد طرابلس به پا خیزند.هر جا که می توانید آنها را نابود کنید.پیش به جلو
5151

کد خبر 169720

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 16
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۸:۰۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۳
  0 0
  زنده باد قذافی. درود بر شرفت.
 • بدون نام IR ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۳
  0 0
  خوشم میاد این قذافی تا دم آخر هم ملت رو میخندونه
 • بدون نام US ۱۹:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۳
  0 0
  عجب رویی داره!!!! خودش اول بمبارون کرد مردمشو!!!!!!!
 • پایین شهری IR ۱۹:۳۸ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۳
  0 0
  شمایی که به قذافی درود میفرستی احتمالا از نوادگان ابوسفیان هستی!
 • بدون نام IR ۱۹:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۳
  0 0
  مرده باد دیکتاتور
 • جواد US ۲۰:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۳
  0 0
  توكه خودت ازموشها ترسيده اي ومخفي شده اي؛ چرا بقيه را به مبارزه با دشمن و شهادت دعوت ميكني ؟ گربه كثيف!!
 • بدون نام IR ۲۱:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۳
  0 0
  خب خودت بجنگ اگه راست ميگي.خداپدرقديمي هارابيامرزه حداقل كنارگودمي ايستادندميگفتن لنگش كن.اين يارو يه جامثل موش مخفي شده. دِ به رو سعيدالصحاف راازرو برده ديكتاتوركوتوله احمق دلقك
 • Hamid IR ۲۱:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۳
  0 0
  درود بر شرف قذافي ديكتاتوره ولي واقعا رهبر مردمي هست هچكس از ناتو خنده دارتر نيست طه به اسم قانون حمله ميكنن و خلاف همون قوانيني كه خودشون تصويب كردن مخالفان يه كشورو مسلح ميكنن ميخوام ببينم يه حزب توي انگليس اسلحه دستش بگيره و ادم بكشه بايد از قدرت خداحافظي كرد!؟
 • میثم IR ۲۲:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۳
  0 0
  بابا این قذافی جکه سال به مرگ خودش. خیلی پر روء
 • بدون نام IR ۰۱:۳۵ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
  0 0
  درود بر شرف سرهنگ.شمایی که به شورشی وطن فروش می گی انقلابی خجالت بکش.برای گرفتن استقلال لیبی مردم لیبی چندین سال جنگیدن.جند صد هزار شهید دادن.حالا وطن فروشا کشورشون دو دستی دادن به امریکا.فرانسهو ایتالیا.راستی سر کرده وطن فروشهای لیبی به غرب پیغام داده که جبران می کنیم.زنده باد سرهنگ.
 • درستی IR ۰۵:۰۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
  0 0
  ای سگ کثیف قذافی که مثل بعضیهاخائنین ، مردم رابه کشتن میدهی وبعد مثل موشی متعفن پنهان شده شعارپیش به جلو میدهی !! ای بدبخت ها که عبرت نگرفتید . زتده باد ازادی . زنده باد حق ..
 • بدون نام IR ۰۶:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
  0 0
  يكي يه ترقه در كنه اينHamidازخواب بيداربشه آخه خجالت داره ازقاتل حمايت كني اگرميخاي حمايت كني ديگه قذافي رفت به فكربشارباش كه نوبت بعديه
 • علي IR ۰۶:۵۸ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
  0 0
  اين حضرات كه از قذافي حمايت ميكنند چرا نميروند در صف طرفدارانش بجنگند؟!تازه قذافي به هر يك از طرفداران جنگجوي خارجيش(لفظ مودبانه براي مزدوران!)روزي 2000 دلار دستمزد ميداد و الان شايد نرخش بيشتر هم شده باشه!بشتابيد كه غفلت موجب پشيمانيست!فقط اگه دست مردم ليبي افتاديد چند تا شعار به نفع "سرهنگ دلاور" بديد و بعد يك عكس از قبل و بعد ماجرا براي خبرآنلاين بفرستيد!
 • فرهاد IR ۱۸:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
  0 0
  معمولا زنها از موش ها مي ترسن و فرار مي كنن پس قذافي كه از اين موش ها فرار كرده حتما زنه.
 • بدون نام IR ۲۳:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
  0 0
  درود بر قذافی زنده باد مبارزان شجاع خاندان قذافی و مدافعانش لیبی متعلق به مردم لیبی است نه ناتو
 • طرفدار دیکتاتور IR ۰۱:۰۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۵
  0 0
  بابا قذافی هم آدم.......... اما چند درجه عقلش بالا و پائینه شما جدی نگیرید صدام هم می گفت . بن عل هم میگفت .مبارک هم میگفت . پینوشه. محمد رضا شاه ملون هم میگفت خوب این رسم زمونه است وقتی که وقته قدرت رو رها نمی کنند بعدش باید مثل عمو صدام اعدام بشن