انهدام شبکه سازمان یافته نفاق توسط پلیس اصفهان /کشف کوکتل مولوتف و وسایل فنی

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند چهار نفره سازمان یافته شبکه نفاق در عملیات پیچیده و هوشمندانه ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس اصفهان، سردار محمدرضا هاشمی فر اظهار داشت: به دنبال طراحی فتنه جدید دشمن برای ایجاد آشوب و نا امنی در میهن اسلامی و تحرکات برخی عناصر مرتبط با گروه‌های معاند و ضد انقلاب خارج نشین اعضای یک باند سازمان یافته شبکه نفاق در رصد هوشمندانه سربازان گمنام امام زمان (عج) در پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان قرار گرفتند.

وی افزود: سرانجام با انجام اقدامات پلیسی و تخصصی و هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی اعضای این باند طی یک عملیات پیچیده و هوشمندانه در مخفیگاه خود دستگیر و در بازرسی از محل اقامت آنان تعداد ۵۰ عدد کوکتل مولوتف، تعداد قابل توجهی اعلامیه، بی سیم، اسپری رنگ برای شعار نویسی، کیس رایانه و وسایل فنی که از طریق آنها با سرشبکه های نفاق خارج نشین ارتباط برقرار می‌کردند کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه اعضای این باند چهار نفر هستند که طی اعترافات به دست آمده از آنها قصد انجام عملیات خرابکارانه، ایجاد آشوب و ناامنی و تحریک مردم را داشتند گفت: متهمان برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شده و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سایر همدستان و افراد مرتبط با این باند در دستور کار پلیس قرار دارد.

سردار هاشمی فر با بیان اینکه نیروهای فراجا پاسدار امنیت مردم و ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند تاکید کرد: دشمنان این ملت باید بدانند که حافظان و مدافعان امنیت محکم و استوار در صحنه ایستاده‌اند و اجازه فتنه انگیزی به آنان را نخواهند داد و به فرموده رهبر معظم انقلاب این شرارت‌ها جمع خواهد شد.

48

کد خبر 1697295

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =