امام جمعه خاش هدف تیراندازی و سوءقصد شبانه قرار گرفت؟

عرشه آنلاین نوشت :علیرضا شهنوازان اظهار کرد: ساعت ۱۱ شب جمعه ۲۷ آبان ماه در مسیر کارواندر- گوهرکوه سارقان مسیر را بسته و به یک دستگاه خودروی سایپا شلیک کرده بودند.

فرماندار تفتان خبر سوءقصدبه امام جمعه قبا بخش گوهرکوه خاش را تکذیب کرد و گفت: هیچ حمله و سوءقصدی نسبت به امام جمعه مسجد قبا گوهرکوه رخ نداده و او در سلامت کامل است.

علیرضا شهنوازان اظهار کرد: ساعت ۱۱ شب جمعه ۲۷ آبان ماه در مسیر کارواندر- گوهرکوه سارقان مسیر را بسته و به یک دستگاه خودروی سایپا شلیک کرده بودند.

فرماندار تفتان افزود: همزمان امام جمعه مسجد قبا بخش گوهرکوه، از مسیر عبور میکرده وقتی صدای تیراندازی هوایی را می شنود از محل سریعا عبور میکند، در مسیر متوجه میشود که سارقان به یک خودرو شلیک کرده و قصد متوقف کردن آن را داشتند.

وی گفت: با بررسی هایی که انجام شده و گفت و گو با شخص امام جمعه، مشخص شد به مولوی حافظ احمد گوهرکوهی و خودروی او هیچ آسیبی وارد نشده و او فقط همزمان از آن مسیر گذر کرده و شاهد راهبندی و تیراندازی سارقان بوده است.

شهنوازان بیان کرد: مولوی حافظ احمد گوهرکوهی امام جمعه مسجد قبا گوهرکوه طی بیانیه ای خبر فضای مجازی مبنی بر هرگونه سوءقصد، را تکذیب کرد.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1697545

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =