سردار نقدی: چندهزار بسیجی در اعتراضات، مجروح و شهید شدند / کاری که در دانشگاه شریف، امیرکبیر و تهران کردند، انتقام از دانشگاهیان بود

جماران نوشت : معاون هماهنگ کننده سپاه در حسینیه جماران گفت: دنیا را برای این خانم عزاخانه کردند. این احتمال وجود دارد که بگوییم پلیس یک نفر را کشته؛ شما چه می گویید که هزاران نفر را بی گناه کشته اید؟

به کوری چشم آمریکایی ها از همین دانشگاه شریف و تهران موشک هایی ساخته شد که تل اویو را هدف خواهد گرفت.تکلیف امروز ما جهاد تبیین است. رهبری فرمودند مهمترین وظیفه شما امید آفرینی و شکست تبلیغاتی دشمن است.در نامعادله دروغگویی رسانه ها و فضای مجازی است که کشوری که بیشترین انتخابات را دارد دیکتاتور و کشوری که یک انتخابات هم نداشته مدعی حقوق بشر می شود.

وی گفت: بی بی سی و اینترنشنال مدعی حقوق بشر شده اند. شما اصلا حقوق بشر می فهمید؟!

مساله چیز دیگری است. در این ۴۳ سال مولفه های قدرت آمریکا در حال کاهش و مولفه های قدرت ایران رو به افزایش است و رهبری فرمودند هندسه قدرت جهان در حال تغییر کرده است.

از هیبت نام آمریکا دولت ها سقوط می کردند و امروز به جایی رسیده که پایگاهش را در عین الاسد می زنیم و غلطی نمی تواند بکند.

آمریکا خودش را به رهبری جهان برگزیده و به ما می گویند دیکتاتور؛ خودتان از چه کسی رای گرفته اید.

امروز آمریکا رتبه اول صادرات زغال سنگ شده و در سیاست هرچه او می خواهد نیست و هرچه جمهوری اسلامی می خواهد هست. او دارد سقوط می کند و شما دارید صعود می کنید.

گرانی و معیشت واقعی است اما در شعارهای آنها همه چیز بود جز مشکلات مردم.

طبیعتا با کسی که می خواهند ارشاد کنند خشن رفتار نمی کنند و می گویند کشته شده؛ دلیلی کو. شما باید دلیل ارائه بدهید و ما نباید بدهیم.

همه دوربین ها دیدند خانمی غش کرد و مرد. پدرش گفت جای ضربه نمی بیند. پزشکی قانونی انواع آزمایش ها را انجام دادند و ده ها پزشکی که طرز فکر من و شما را قبول ندارند گواهی کرده اند که هیچ ضربه ای نبوده است.

دنیا را برای این خانم عزاخانه کردند. این احتمال وجود دارد که بگوییم پلیس یک نفر را کشته؛ شما چه می گویید که هزاران نفر را بی گناه کشته اید.

اینقدر عیار انسان دوستی شما بالا است که برای یک خانم، ولو به ظلم کشته شده باشد، را عزاخانه جهانی می کنید؟! امسال ۴۲۳۴ نفر در زندان های آمریکا کشته شده اند.

چند هزار بسیجی در اعتراضات مجروح و شهید شدند

معاون هماهنگ کننده سپاه در حسینیه جماران گفت: حماسه ای که امروز بسیجی ها دارند می آفرینند از همه آن حماسه ها بزرگ تر است.

اگر در آن روز با دستان خالی جنگیدیم مجبور بودیم اما بسیجی امروز زاغه های مهماتش پر است ولی با دست خالی به میدان آمده اند تا به دنیا نشان بدهند ضد حقوق بشر چه کسی است.

چند هزار بسیجی مظلومی که در این اعتراضات مجروح و شهید شدند با دست خالی به جنگ دشمن عنود رفته اند.

۳۰۰ کانال تلویزیون فارسی زبان ۲۰ سال کار کرده اند که ارزش ها را کمرنگ کنند و روزی که غبارها فرو بنشیند دنیا خواهد دید چه اتفاقی افتاده و این شکوه و بصیرت ملت ایران است.

فلسفه را از فوتبالیست یاد نمی گیرند و سیاست را از هنرمند یاد نمی گیرند؛ این را مردم می فهمند و کسانی نیستند که دین و سبک زندگی را دنبال کسانی بروند که مشهور شده اند.

۷۰ درصد از زنان ما در زمان شاه بی سواد بودند؛ الآن ۳۰ درصد از اعضای هیأت علمی دانشگاه ها زن هستند

سردار نقدی افزود : تفاوت این انقلاب با انقلاب های جهان در این بود که آنها متکی به یک قشر خاص حکومت ها را سرنگون کردند اما در انقلاب اسلامی همه اقشار حضور دارند.
انقلاب با بسیج عمومی مردم پیروز شد.اول انقلاب اطلاعات ما مشق می کردند ولی با کمک مردم همه گروهک ها جمع شدند.امام راحل بزرگوار برای دوام انقلاب مردم را سازماندهی کردند و این "بسیج" شد.
قطعا دفاع مقدس درخشان ترین نقطه تاریخ ایران است که یک ملتی زیر بار هیچ قدرتی نرود و بر همه قدرت های شرق و غرب پیروز شود.
بعد از شکست دشمن و بازپس گیری سرزمین نوبت بازسازی رسید که به خوبی انجام شد.مستشاران آمریکایی اینجا برنامه می نوشتند و خودشان پول نفت ما را بر می داشتند؛ این وضعیت نظامی ما بود.
امروز ایران را رتبه هفتم نظامی دنیا می دانند و هیچ قدرتی توان حمله به کشور ما ندارد.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1698686

برچسب‌ها