خطیب جمعه بیرجند: قوه قضاییه در سریع‌ترین زمان جلوی محاربه‌ها بایستد /   به امید خداوند هیچ اتفاقی نمی‌افتد

برنا نوشت: حجت الاسلام مختاری گفت: دشمن به حیا و عفاف و خلق و خوهای غیر سیاسی ضربه میزند که هیچ ربطی به رابطه مردم با حکومت ندارد.

حجت الاسلام مختاری با تبریک هفته بسیج گفت: متاسفانه بعد از حدود دو ماه هنوز جنایت‌های دشمنان ادامه دارد و این دو موضوع بسیج و اغتشاشگران دو تفکر متفاوت هستند.

وی افزود:جوهره تفکر بسیجی همان تفکر توحیدی است که خداوند، قران و نبوت را باور کرده اند و با مال و جان، از اسلام دفاع می کنند و آماده شهادت هستند.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه در طول انقلاب تفکر بسیجی معجزه کرده است گفت:انقلاب با همین تفکر به پیروزی رسید چرا که امام خمینی با تفکر بسیج در برابر ظالم ایستاد و به پیروزی رسید؛ در هشت سال دفاع مقدس نیز تفکر بسیج بود که جلوی قدرت‌ها ایستاد؛ در دهه شصت نیز ایران اسلامی با تفکر بسیج جلوی فتنه گران ایستاد و داعش وامریکا و... نیز با تفکر بسیج سرکوب شده اند واین تفکر توحیدی دشمنان را به زباله دان تاریخ خواهد فرستاد.

حجت الاسلام مختاری گفت: درمقابل تفکر توحیدی و بسیجی تفکری دیگر وجود دارد که از زمان گذشته تاکنون جنایت‌ها کرده است و آن خط شیطانی واستکباری و احمقانه، جان و مال مردم خودشان را نشانه گرفته اند و منافقینی هستند که برایشان طلب مرگ می‌کنیم.


وی گفت: در این دو ماه اغتشاش از بسیجیانی که بادست خالی جلوی آن‌ها ایستاده اند وشهید شدند تشکر می‌کنم و از سپاه قهرمان میخواهیم که جلوی آن‌ها بایستند و از قوه قضاییه میخواهیم در سریع‌ترین زمان جلوی این محاربه‌ها بایستد چرا که تحمل مردم دیگر تمام شده است.


خطیب جمعه موقت بیرجند گفت: مزدوران شیطان پیوسته تلاش می‌کنند با سیاه نمایی‌ها مردم را ناامید کنند، اما به امید خداوند هیچ اتفاقی نمی‌افتد اگه سلطنت طلبان کاری از دستشان بر می‌آمد خاک کشور را پیش کشی نمی‌کردند و این کشور بدست امثال آن‌ها هیچگاه پیشرفت نمی‌کند بلکه بدست جوانان انقلابی پیشرفت خواهد کرد و تا ظهور دولت یار، راه شهدای عزیز را ادامه خواهیم داد.

حجت الاسلام مختاری گفت: در سال ۵۷ مردم نشان دادند که دوره استعمار نو تمام شده است، اما امروز استعمار مدرن‌تر که همان فضای مجازی است روی کار امده است که افکار مردم را فریب می‌دهد و نوجوان و جوان را به گمراهی می کشد.

وی گفت: اکنون دشمن به دنبال جنگ رسانه‌ای و شناختی است تا با دموکراسی ظاهری اهداف شوم خود را محقق کند.

امام جمعه موقت بیرجند افزود: آن‌ها اعتقادی به رای و حقوق مردم ندارند نمونه اش را مدعیان حقوق بشر دیدند که بیش از ۸۷ درصد مردم به انقلاب اسلامی رای دادند، ولی چون این انقلاب مطابق میلشان نبود روی آوردند به فتنه گری و همیشه تلاش کردند چهره اسلام را تاریک جلوه بدهند.


حجت الاسلام مختاری گفت: دشمن خوب میداند که سنگر اسلام، نظام اسلامی است و بیش از ۴۰ سال است که در جنگ‌های مختلف شیطنت کرده و با زر و زور و تزویر برای مردم مشکل ایجاد کرده است و مردم را تبدیل به اغتشاشگر و آشوبکر می کند اما باید برای این حربه آگاه باشیم.

وی گفت: مطالبات و اعتراضات مردم دو بخش اساسی دارد که یک بخش سیاسی است و به مردم و حکومت و عملکرد مسئولان مربوط میشود که در خصوص آنچه به عملکرد مسئولان مربوط میشود باید جوابگو بود.

امام جمعه بیرجند افزود: مساله دوم غیرسیاسی است که دشمن به حیا و عفاف و خلق و خوهای غیر سیاسی ضربه میزند که هیچ ربطی به رابطه مردم با حکومت ندارد.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1699464

برچسب‌ها