جدول| برنامه و نتایج کامل جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ از مرحله گروهی تا فینال

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در حال برگزاری است برنامه کامل این رقابت ها را در ادامه می خوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جام جهانی ۲۰۲۲ مطابق با دوره‌های قبل، با مرحله گروهی ۳۲ تیمی آغاز می‌شود و ۱۶ تیم به مرحله حذفی خواهند رسید. دور یک هشتم، یک چهارم، نیمه نهایی و فینال مسیری است که برنده پیش می‌رود و بازنده به خانه خواهد رفت. برای هر مسابقه حذفی باید یک برنده در روز وجود داشته باشد و در صورت لزوم از ضربات پنالتی و وقت اضافه برنده را تعیین خواهد کرد. روزانه حداکثر چهار مسابقه در مرحله گروهی در طول روز برگزار خواهد شد. تنها مسابقاتی که با هم تداخل دارند، مسابقاتی هستند که در روز پایانی مرحله گروهی برگزار می‌شوند و این صرفاً برای یکپارچگی رقابت است.

تیم

نتیجه

نتیجه

تیم

تاریخ

ساعت

ورزشگاه

قطر

۰

۲

اکوادور

یکشنبه ۲۹ آبان

۱۹:۳۰

البیت الخور

انگلیس

۶

۲

ایران

دوشنبه ۳۰ آبان

۱۶:۳۰

الخلیفه دوحه

سنگال

۰

۲

هلند

دوشنبه ۳۰ آبان

۱۹:۳۰

الثمامه دوحه

آمریکا

۱

۱

ولز

دوشنبه ۳۰ آبان

۲۲:۳۰

احمد بن علی الریان

آرژانتین

۱

۲

عربستان

سه شنبه ۱ آذر

۱۳:۳۰

ملی لوسیل

دانمارک

۰

۰

تونس

سه شنبه ۱ آذر

۱۶:۳۰

اجوکیشن سیتی الریان

مکزیک

۰

۰

لهستان

سه شنبه ۱ آذر

۱۹:۳۰

۹۷۴ دوحه

فرانسه

۴

۱

استرالیا

سه شنبه ۱ آذر

۲۲:۳۰

الجنوب الوکره

مراکش

۰

۰

کرواسی

چهارشنبه ۲ آذر

۱۳:۳۰

البیت الخور

آلمان

۱

۲

ژاپن

چهارشنبه ۲ آذر

۱۶:۳۰

خلیفه دوحه

اسپانیا

۷

۰

کاستاریکا

چهارشنبه ۲ آذر

۱۹:۳۰

الثمامه دوحه

بلژیک

۱

۰

کانادا

چهارشنبه ۲ آذر

۲۲:۳۰

احمد بن علی الریان

بلژیک

۱

۰

کانادا

چهارشنبه ۲ آذر

۲۲:۳۰

احمد بن علی الریان

سوئیس

۱

۰

کامرون

پنج شنبه ۳ آذر

۱۳:۳۰

الجنوب الوکره

اروگوئه

۰

۰

کره جنوبی

پنج شنبه ۳ آذر

۱۶:۳۰

اجوکیشن سیتی الریان

پرتغال

۳

۲

غنا

پنج شنبه ۳ آذر

۱۹:۳۰

۹۷۴ دوحه

برزیل

۲

۰

صربستان

پنج شنبه ۳ آذر

۲۲:۳۰

ملی لوسیل

ولز

۰

۲

ایران

جمعه ۴ آذر

۱۳:۳۰

احمد بن علی الریان

قطر

۱

۳

سنگال

جمعه ۴ آذر

۱۶:۳۰

الثمامه دوحه

هلند

۱

۱

اکوادور

جمعه ۴ آذر

۱۹:۳۰

خلیفه دوحه

انگلیس

۰

۰

آمریکا

جمعه ۴ آذر

۲۲:۳۰

البیت الخور

تونس

۰

۱

استرالیا

شنبه ۵ آذر

۱۳:۳۰

الجنوب الوکره

لهستان

۲

۰

عربستان

شنبه ۵ آذر

۱۶:۳۰

اجوکیشن سیتی

فرانسه

۲

۱

دانمارک

شنبه ۵ آذر

۱۹:۳۰

۹۷۴ دوحه

آرژانتین

۲

۰

مکزیک

شنبه ۵ آذر

۲۲:۳۰

ملی لوسیل

ژاپن

۰

۱

کاستاریکا

یکشنبه ۶ آذر

۱۳:۳۰

احمد بن علی الریان

بلژیک

۰

۲

مراکش

یکشنبه ۶ آذر

۱۶:۳۰

الثمامه دوحه

کرواسی

۴

۱

کانادا

یکشنبه ۶ آذر

۱۹:۳۰

خلیفه دوحه

اسپانیا

۱

۱

آلمان

یکشنبه ۶ آذر

۲۲:۳۰

البیت الخور

کامرون

۳

۳

صربستان

دوشنبه ۷ آذر

۱۳:۳۰

الجنوب دوحه

کره جنوبی

۲

۳

غنا

دوشنبه ۷ آذر

۱۶:۳۰

اجوکیشن سیتی

برزیل

۱

۰

سوئیس

دوشنبه ۷ آذر

۱۹:۳۰

۹۷۴ دوحه

پرتغال

۲

۰

اروگوئه

دوشنبه ۷ آذر

۲۲:۳۰

ملی لوسیل

اکوادور

۱

۲

سنگال

سه شنبه ۸ آذر

۱۸:۳۰

خلیفه دوحه

هلند

۲

۰

قطر

سه شنبه ۸ آذر

۱۸:۳۰

البیت الخور

ولز

۰

۳

انگلیس

سه شنبه ۸ آذر

۲۲:۳۰

احمد بن علی الریان

ایران

۰

۱

آمریکا

سه شنبه ۸ آذر

۲۲:۳۰

الثمامه دوحه

استرالیا

۱

۰

دانمارک

چهارشنبه ۹ آذر

۱۸:۳۰

الجنوب الوکره

تونس

۱

۰

فرانسه

چهارشنبه ۹ آذر

۱۸:۳۰

اجوکیشن سیتی الریان

لهستان

۰

۲

آرژانتین

چهارشنبه ۹ آذر

۲۲:۳۰

۹۷۴ دوحه

عربستان

۱

۲

مکزیک

چهارشنبه ۹ آذر

۲۲:۳۰

ملی لوسیل

کرواسی

۰

۰

بلژیک

پنج شنبه ۱۰ آذر

۱۸:۳۰

احمد بن علی دوحه

کانادا

۱

۲

مراکش

پنج شنبه ۱۰ آذر

۱۸:۳۰

الثمامه دوحه

ژاپن

۲

۱

اسپانیا

پنج شنبه ۱۰ آذر

۲۲:۳۰

خلیفه دوحه

کاستاریکا

۲

۴

آلمان

پنج شنبه ۱۰ آذر

۲۲:۳۰

البیت الخور

غنا

۰

۲

اروگوئه

جمعه ۱۱ آذر

۱۸:۳۰

الجوب الوکره

کره جنوبی

۲

۱

پرتغال

جمعه ۱۱ آذر

۱۸:۳۰

اجوکیشن سیتی الریان

صربستان

۲

۳

سوئیس

جمعه ۱۱ آذر

۲۲:۳۰

۹۷۴ دوحه

کامرون

۱

۰

برزیل

جمعه ۱۱ آذر

۲۲:۳۰

ملی لوسیل

یک هشتم نهایی جام جهانی

بازی

تیم

نتیجه

نتیجه

تیم

تاریخ

ساعت

ورزشگاه

۴۹

هلند

۳

۱

آمریکا

شنبه ۱۲ آذر

۱۸:۳۰

خلیفه دوحه

۵۰

آرژانتین

۲

۱

استرالیا

شنبه ۱۲ آذر

۲۲:۳۰

احمد بن علی الریان

۵۲

فرانسه

۳

۱

لهستان

یکشنبه ۱۳ آذر

۱۸:۳۰

الثمامه دوحه

۵۱

انگلیس

۳

۰

سنگال

یکشنبه ۱۳ آذر

۲۲:۳۰

البیت الخور

۵۳

ژاپن

۱

۳(ضربات پنالتی)

کرواسی

دوشنبه ۱۴ آذر

۱۸:۳۰

الجنوب الوکره

۵۴

برزیل

۴

۱

کره جنوبی

دوشنبه ۱۴ آذر

۲۲:۳۰

۹۷۴ دوحه

۵۵

مراکش

۳

صفر

اسپانیا

سه شنبه ۱۵ آذر

۱۸:۳۰

اجوکیشین سیتی الریان

۵۶

پرتغال

۶

یک

سوئیس

سه شنبه ۱۵ آذر

۲۲:۳۰

ملی لوسیل

یک چهارم نهایی جام جهانی

بازی

تیم

نتیجه

نتیجه

تیم

تاریخ

ساعت

ورزشگاه

۵۸

برزیل

۱(۲)

۱(۴)

کرواسی

جمعه ۱۸ آذر

۱۸:۳۰

اجوکیشن سیتی الریان

۵۷

آرژانتین

۲(۴)

۲(۳)

هلند

جمعه ۱۸ آذر

۲۲:۳۰

ملی لوسیل

۶۰

پرتغال

صفر

۱

مراکش

شنبه ۱۹ آذر

۱۸:۳۰

الثمامه دوحه

۵۹

انگلیس

۱ ۲

فرانسه

شنبه ۱۹ آذر

۲۲:۳۰

البیت الخور

نیمه نهایی جام جهانی

بازی

تیم

نتیجه

نتیجه

تیم

تاریخ

ساعت

ورزشگاه

۶۱

آرژانتین

۳

۰

کرواسی

سه شنبه ۲۲ آذر

۲۲:۳۰

ملی لوسیل

۶۲

فرانسه

۲

۰

مراکش

چهارشنبه ۲۳ آذر

۲۲:۳۰

البیت الخور

فینال و رده بندی جام جهانی

بازی

تیم

نتیجه

نتیجه

تیم

تاریخ

ساعت

ورزشگاه

۶۳

مراکش

۱

۲

کرواسی

شنبه ۲۶ آذر

۱۸:۳۰

خلیفه دوحه

۶۴

فرانسه

۳(۲)

۳(۴)

آرژانتین

یکشنبه ۲۷ آذر

۱۸:۳۰

ملی لوسیل

گروه A

رده

تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

امتیاز

۱

هلند

۳

۲

۱

۰

۷

۲

سنگال

۳

۲

۰

۰

۶

۳

اکوادور

۳

۱

۱

۲

۴

۴

قطر

۳

۰

۰

۳

۰

گروه B

رده

تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

امتیاز

۱

انگلیس

۳

۲

۱

۰

۷

۲

آمریکا

۳

۱

۲

۰

۵

۳

ایران

۳

۱

۰

۲

۳

۴

ولز

۳

۰

۱

۲

۱

گروه C

رده

تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

امتیاز

۱

آرژانتین

۳

۲

۰

۱

۶

۲

لهستان

۳

۱

۱

۱

۴

۳

مکزیک

۳

۱

۱

۱

۴

۴

عربستان

۳

۱

۰

۲

۳

گروه D

رده

تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

امتیاز

۱

فرانسه

۳

۲

۰

۱

۶

۲

استرالیا

۳

۲

۰

۱

۶

۳

تونس

۳

۱

۱

۱

۴

۴

دانمارک

۳

۰

۱

۲

۱

گروه E

رده

تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

امتیاز

۱

ژاپن

۳

۲

۰

۱

۶

۲

اسپانیا

۳

۱

۱

۱

۴

۳

آلمان

۳

۱

۱

۱

۴

۴

کاستاریکا

۳

۱

۰

۲

۳

گروه F

رده

تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

امتیاز

۱

مراکش

۳

۲

۱

۰

۷

۲

کرواسی

۳

۱

۲

۰

۵

۳

بلژیک

۳

۱

۲

۱

۴

۴

کانادا

۳

۰

۰

۳

۰

گروه G

رده

تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

امتیاز

۱

برزیل

۳

۲

۰

۱

۶

۲

سوئیس

۳

۲

۰

۱

۶

۳

کامرون

۳

۱

۱

۱

۴

۴

صربستان

۲

۰

۱

۲

۱

گروه H

رده

تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

امتیاز

۱

پرتغال

۳

۲

۰

۱

۶

۲

کره جنوبی

۳

۱

۱

۱

۴

۳

اروگوئه

۳

۱

۱

۱

۴

۴

غنا

۳

۱

۰

۲

۳

۲۵۷۲۵۱

کد خبر 1700291

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • حامد IR ۰۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
    14 0
    از 13 تیم اروپائی حاضر در جام جهانی 8 تیم ، از 6 تیم آسیائی 3 تیم ، از 5 تیم آفریقائی 2 تیم ، از 4 تیم آمریکای شمالی 1 تیم و از 4 تیم آمریکای جنوبی 2 تیم به مرحله حذفی رسیده اند. تیم های اروپائی با 61% بهترین عملکرد و تیم های منطقه آمریکای شمالی با 25% ضعیف ترین عملکرد را دشته اند. تیم های آسیائی و آمریکای جنوبی نیز با 50 % مشترکا رتبه دوم و تیم های آفریقائی نیز با 40% رتبه سوم را در این میان به خود اختصاص داده اند.