ترفند سرمربی آمریکا برای مخفی شدن از چشم ایرانی‌ها

ورزش سه نوشت: سرمربی تیم ملی آمریکا تصمیم گرفت تا تمرین تیم را در فاصله دوری از خبرنگاران برگزار کند.

تیم ملی آمریکا خود را برای دیدار حساس روز سه شنبه برابر ایران آماده می کند. شاگردان گرگ برهالتر که برابر ولز در دقایق پایانی یک پیروزی شیرین را از دست دادند، توانستند کار مهمی را انجام داده و انگلیس را با تساوی بدون گل متوقف کنند.

یانکی ها که اکنون 2 امتیازی هستند، برای صعود به دور بعد رقابت های جام جهانی، باید ایران را شکست دهند. پس از اینکه آنها روز گذشته جلسه ریکاوری خود را برگزار کردند، امروز در استادیوم الغرافه حضور پیدا کرده و مشغول انجام تمرینات شدند.

نکته مهم و جالب در تمرین آمریکا، ترفند گرگ برهالتر برای دوری از چشم ایرانی ها بود. در 15 دقیقه ابتدایی تمرین امشب این تیم، خبرنگاران و عکاسان می توانستند نظاره گر عملکرد آمریکایی ها در زمین الغرافه باشند.

اما برهالتر برای اینکه از تمام زمان تمرینش استفاده کند و همچنین تاکتیک های مورد نظرش لو نرود، شاگردانش را به گوشه ای از زمین برد که با جایگاه خبرنگاران فاصله بسیار زیادی داشت.

با توجه به حضور پر رنگ رسانه های ایرانی در قطر، آنها راهی محل تمرین تیم ملی آمریکا شده بودند تا مشغول تهیه گزارش شوند ولی برهالتر با علم به این موضوع، تیمش را در دورترین فاصله ممکن از خبرنگاران جمع و تمریناتش را آغاز کرد.

ترفند سرمربی آمریکا برای مخفی شدن از چشم ایرانی‌ها

ترفند سرمربی آمریکا برای مخفی شدن از چشم ایرانی‌ها

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1700338

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =