نیروهای بازخرید شهرداری تعیین تکلیف شوند

دبیر شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر تعیین و تکلیف هر چه سریع‌تر نیروهای بازخرید شهرداری گفت: آمار و لیست بازخریدی کارکنان مجموعه شهرداری هر چه سریع‌تر به شورای شهر جهت بررسی و اقدام ارسال شود.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ فاطمه منعمی در نطق پیش از دستور هشتاد و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر که با حضور شهردار کرج، معاونین و مدیران شهری برگزار شد ضمن تبریک هفته بسیج خطاب به شهردار کرج اظهار داشت: وقتی تذکر من به رئیس اداره یا بعضا کارشناس ارجاع می‌شود، از دست او چه کاری بر می‌آید؟ فقط تذکر مرا پاسخ می‌دهد اما آیا جلسه ای در شهرداری تشکیل و موضوع بررسی یا برای آن راهکاری ارائه می‌شود؟

منعمی عنوان کرد: یک فرآیند قانونی داریم و آن هم اینکه تذکر مطرح شده ما در صحن به شهرداری ارسال و به کارشناس یا رئیس اداره مربوطه ارجاع داده می‌شود که شاید گره کوچکی در کار باشد و با راهکاری برطرف شود.

وی با بیان اینکه انتظار ما از شهرداری این است که اگر تذکری بیان می‌شود، در این راستا جلسه‌ای تشکیل شود تا قابلیت حل موضوع بررسی شود.

دبیر شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: هدف شورای شهر تعامل است و اگر تذکری از سوی اعضای شورای شهر عنوان می‌شود، قرار است موضوعی با دادن تذکر حل شود و تا زمانی که از موضوعی یقین حاصل نگردد، مطرح نخواهد شد.

منعمی به سبک کردن بدنه شهرداری اشاره کرد و گفت: انتظار داریم آمار بازخریدی‌ها هر چه زودتر به شورا ارسال شود زیرا جمع آوری امضاهای مربوطه زمان‌بر است و بازخریدی‌ها تا دی ماه سال جاری بیشتر برای این موضوع فرصت ندارند.

46

کد خبر 1700621

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =