معرفی ظرفیت های قشم، نیازمند نگاه جدیدی در حوزه های هنری است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای معرفی ظرفیت های فرهنگی و توانمندی های موجود در جزیره قشم نیازمند نگاه جدیدی در حوزه سینما و تولید محصولات فرهنگی هستیم.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، افشار فتح الهی در دیدار با عوامل فیلم یادگار جنوب، اظهار داشت: در حوزه هنر و بویژه رسانه، رسالت داریم تا غیر از انعکاس واقعیت ها و بیان انتقادات به معرفی ظرفیت های و فعالیت های امیدآفرین در جامعه نیز بپردازیم.

وی ادامه داد: سازمان منطقه آزاد قشم از ساخت فیلم و سایر محصولات هنری و فرهنگی که معرفی توانمندی ها و ظرفیت های غنی اجتماعی و فرهنگ اصیل ساکنان جزیره قشم بپردازد، حمایت می کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به ظرفیت های فرهنگ اصیل ساکنان قشم، افزود: موقعیت جغرافیایی، شرایط اقلیمی، ژئوسایت ها و مکان های بی نظیرطبیعی و زمین شناختی جزیره قشم عاملی جذاب برای حضور سازندگان فیلم های بلند و کوتاه داخلی و خارجی در این منطقه است.

به گفته فتح الهی؛ فرهنگ غنی بومیان قشم و آیین ها و سنت های ویژه آنها در کنار جاذبه های گردشگری قشم، این جزیره را برای تولید محصولات فرهنگی و هنری جذاب کرده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سازمان منطقه آزاد قشم از همه هنرمندانی که برای تقویت و شناساندن فرهنگ غنی و ظرفیت های طبیعی و گردشگری این جزیره تلاش می کنند حمایت می کند.

گفتنی است، در این دیدار افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با عوامل فیلم یادگار جنوب، حجت الاسلام محمدسعید آخوندی، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، حسین مرادی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، مجتبی رشوند، تهیه کننده، الناز شاکردوست و وحید رهبانی بازیگران این پروژه سینمایی حضور داشتند.

46

کد خبر 1701277

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =