مجلس شورای اسلامی تعدیل سوخت پروازهای باربری را پیگیری می کند

«علیرضا عباسی» نماینده مردم شهرستان‌های کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی در دیدار با «اکبر قنبرپور» مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته در این منطقه قرار گرفت.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ دکتر عباسی نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در بازید از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام با تاکید بر پیگیری جدی مجلس برای تعدیل نرخ سوخت پروازهای کارگو گفت: تعدیل نرخ سوخت پروازهای کارگو به عنوان یکی از مهم‌ترین مطالبات جدی در فرودگاه بین‌المللی پیام است که در مجلس تلاش خواهیم کرد با نظر کارشناسان و رایزنی‌هایی با دستگاه‌های مرتبط در سطح ملی تمهیداتی برای قرار دادن آن در بودجه سال آینده و برنامه هفتم توسعه اندیشیده شود.

وی با انتقاد از وزارت جهاد کشاورزی و صمت برای تأخیر و تعلل صورت گرفته برای اجرایی سازی و تخصیص یارانه سوخت هوایی صادرات محصولات کشاورزی که در جزء (س) تبصره (8) قانون بودجه 1401 کل کشور، اعلام کرد با استفاده از ابزار نظارتی کمیسیون کشاورزی مجلس، موضوع را از دستگاه‌های ذیربط پیگیری خواهد کرد.

عباسی در این دیدار ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در این منطقه گفت رشد و پیشرفت منطقه ویژه اقتصادی پیام به توسعه استان کمک شایانی می‌کند و حتما به عنوان نماینده مردم استان با سازمان هواپیمایی کشوری برای اختصاص یک شرکت هواپیمایی با هدف تقویت پروازهای مسافری از فرودگاه بین‌المللی پیام هماهنگی و رایزنی خواهیم کرد.

نماینده مردم البرز در مجلس موضوع معافیت مالیاتی هفت ساله مناطق ویژه اقتصادی از دیگر مواردی دانست که باید مورد پیگیری جدی قرار گیرد و خاطر نشان کرد که حل این موضوع باعث حمایت از تولید، جذب هر چه بیشتر سرمایه گذاران، رشد اشتغال و تولید اجرایی خواهد شد.

در ابتدای برنامه نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی از تعدادی از شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرد.

46

کد خبر 1701390

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =