فرمانده بسیج: ۴۷ سازمان جاسوسی، ‌«جنگ ترکیبی تمام عیار» علیه ‌ایران راه انداختند / باید ظرفیت‌های مردمی را به میدان بیاوریم

ایلنا نوشت:سردار سلیمانیاز مشارکت ۴۷ سازمان جاسوسی در جنگ ترکیبی تمام عیار علیه جمهوری اسلامی ایران خبر داد و گفت: دشمن هم در جنگ رو در رو و هم جنگ ترکیبی شکست خورده و خود اسرائیلی‌ها و آمریکایی‌ها به این موضوع اعتراف کرده‌اند.

رئیس سازمان بسیج ‌از مشارکت ۴۷ سازمان جاسوسی در جنگ ترکیبی تمام عیار علیه جمهوری اسلامی ایران خبر داد و گفت: دشمن هم در جنگ رو در رو و هم جنگ ترکیبی شکست خورده و خود اسرائیلی‌ها و آمریکایی‌ها به این موضوع اعتراف کرده‌اند.

سردار غلامرضا سلیمانی پیش از ظهر امروز در اجلاس مجمع بسیجیان استان تهران که در سالن شهید جنگروی سپاه سیدالشهدا (ع) برگزار شد، با اشاره به جنگ ترکیبی در برابر ایران اظهار داشت: در ناآرامی‌های اخیر دشمن از جنگ رو در رو ناامید شده بود لذا به سمت جنگ ترکیبی رفت و در این راه از رسانه و عملیات روانی برای فریب ملت ایران در همراه کردن برخی از ظرفیت‌ها که مستعد بودند بهره جست.

وی افزود: شناخت راهبردها و تاکتیک‌های دشمن برای ما ضروری است و البته دشمن هم در جنگ رو در رو و هم جنگ ترکیبی شکست خورده و خود اسرائیلی‌ها و آمریکایی‌ها به این موضوع اعتراف کرده‌اند.

رئیس سازمان بسیج ‌گفت: حوادث و ناآرامی‌های اخیر نشانگر تسلط آمریکایی در کشور بود که البته در ۴۴ سال گذشته تسلط آمریکایی در کشور ما از بین رفته و حالا آمریکای تلاش می‌کند مواضع از دست رفته را بازسازی و دوباره به کشور ما مسلط شود.

سردار سلیمانی تصریح کرد: در چهار دهه سپری شده از انقلاب اسلامی ملت ایران همواره در برابر فتنه آمریکایی و اسرائیلی‌ها مقاومت و هوشیارانه رفتار کردند و صبر و بردباری ملت موجب شد صف اغتشاشگران از مردم عادی جدا شده و امروز شاهد یأس و ناامیدی دشمن باشیم.

رئیس سازمان بسیج ابراز داشت: این مرحله از فتنه و اغتشاشات برای هفته دوم مهر و همزمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها توسط دشمنان برنامه‌ریزی شده بود اما براساس یک اتفاقی، زودتر شروع شد و ۴۷ سازمان جاسوسی یک جنگ ترکیبی تمام عیار علیه جمهوری اسلامی ایران راه انداختند.

وی اضافه کرد: در گام دوم انقلاب و با روی کار آمدن دولت مردمی در مسیر اصلاح برخی ناکارآمدی‌ها که وابسته به اقتصاد غربی بود، گام برداشتیم و امروز براساس آمارهای سازمان‌های بین‌المللی جزو ۲۰ کشور برتر دنیا در حوزه تولید ناخالص داخلی هستیم که البته این نکته برای دشمن دردآور و باوجود تحریم‌های اقتصادی برای ملت‌های دنیا امیدبخش است.

وی گفت: فروش و صادرات نفت ایران امروز به هر میزان که بخواهیم انجام می‌شود و در حوزه علم هم پیشرفت‌های حیرت برانگیز داریم به نحوی که در درمان سرطان از طریق ژن درمانی، ایران یکی از سه کشور قادر به انجام آن است.

رئیس سازمان بسیج تأکید کرد: امروز باید ظرفیت‌های مردمی را به میدان بیاوریم و مردم، جوانان و نخبگان در رأس امور قرار گیرند زیرا رهبری فرمودند که مردم باید از اقتصاد تا فرهنگ سالار خود باشند.

سردار سلیمانی یادآور شد: بسیج اعم از سازمان یافته و غیر سازمان یافته باید در عرصه‌های نقش آفرینی گام دوم انقلاب به میدان بیاید؛ چیزی که رهبری هدف گذاری کردند.

رئیس سازمان بسیج در پایان با تاکید بر اینکه مجمع بسیج کشور به زودی تشکیل می‌شود خاطرنشان کرد: اگر ملت‌ها در این مواقع آگاهی نداشته باشند صدمات جبران ناپذیری می‌بینند، اما ملت ایران در طول این سال‌ها نشان داده که دارای تفکر و بصیرت است و باوجود فتنه‌های سنگین این ملت با تمسک به روحیه انقلابی روبروی استعمار ایستاد و سرمشق بسیاری از ملت‌ها شد.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۱۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1701476

برچسب‌ها