کی‌روش مهم‌ترین سوال را بی جواب گذاشت

ورزش سه نوشت: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پیش از پاسخ به مهم‌ترین سوال، درباره آینده‌اش در ایران از جمع خبرنگاران فاصله گرفت.

در شرایطی که تیم ملی فوتبال ایران به فرودگاه رسیده و بازیکنان و کادرفنی از یکدیگر خداحافظی کرده تا تجربه جام جهانی را به پایان برسانند، کارلوس کی‌روش مقابل در آسانسور با خبرنگاران مواجه شد.

صحبت‌های او درباره شرایط تیم و نارضایتی‌اش از آنچه در جام جهانی اتفاق افتاد، با همان کلمات آشنا و قابل پیش‌بینی بیان شد اما در نهایت پیش از آنکه او به سوال نهایی پاسخ بدهد، جمع خبرنگاران را ترک کرد.
کی‌روش در ابتدای صحبت‌هایش در خصوص نتایجی که در رقابت‌های جام جهانی رقم خورد گفت: «مطمئنا دلگیر و ناراحت هستیم به خاطر اینکه به دور دوم نرسیدیم؛ خیلی نزدیک بودیم و واقعا یک گل با صعود فاصله داشتیم ولی متاسفانه در نیمه دوم نتوانستیم به آن یک گل برسیم.»
او ادامه داد: «در کل اگر بخواهیم نگاه بکنیم تمام دلایل وجود دارد که هواداران فوتبال، به بازیکنان ما افتخار کنند. آنها از خود گذشتگی کردند تا جایی که می‌توانستند تلاش کردند و فوتبال خوبی به اجرا گذاشتند اما در نیمه دوم بازی آخرمان، این کافی نبود.»

پس از این صحبت‌ها، زمانی که از کی‌روش درباره ادامه همکاری با تیم ملی ایران برای رقابت‌های جام ملت‌های آسیا سوال شد، او بدون پاسخ، جمع خبرنگاران را ترک کرد اما حمیسی مسئول حراست فدراسیون فوتبال در حالی که سرمربی تیم ملی وارد آسانسور می‌شد، خطاب به خبرنگاران از کلمه "انشاالله" استفاده کرد.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

کد خبر 1701597

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =