پیشرفت ۲۵ درصدی پروژه های جهاد آبرسانی در لرستان

جلسه ای با حضور مجری طرح های آبرسانی به روستاها ی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور،مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل (س) در سالن جلسات شرکت آب و فاضلاب برگزار گردید.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، در این جلسه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان گزارشی از روند اجرایی پروژه های محرومیت زدایی از روستاها ی استان ارائه داد و گفت:پیشرفت این پروژه بیش از ۲۵ درصد بوده است.

وی تاکید کرد شرکت آب و فاضلاب علاوه بر کمیت به کیفیت کار هم اهمیت بسیاری می دهد .علی رغم این که در روند اجرایی پروژه ها معارض های اجتماعی در سطح منطقه شاهد بوده ایم ولی همچنان حرکت اجرای پروژه ها متوقف نشده است.

حمیدرضا کرم وند گفت:در نقشه عملیات پروژه ها ی محرومیت زدایی از روستاهای استان تاکنون احداث ۶۲ باب مخزن در برنامه است که تاکنون ۲۰ مخزن آن در حال ساخت می باشد.حفر ۱۰ حلقه چاه که هم اکنون ۵ حلقه از آن حفریا در حال حفاری می باشد،اجرای ۸۵ کیلومتر خط انتقال از ۵۰۰ کیلومتر برنامه کاری، شروع عملیات اجرایی احداث تصفیه خانه آب شهرستان الیگودرزجهت آبرسانی به روستاها و خرید مصالح و تجهیزات مورد نیاز پروژه انجام گرفته است.

در ادامه سرهنگ جهانبخش مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل (س) گزارشی از روند اجرایی حفر چاه،احداث مخزن،اجرای شبکه توزیع آب و ...ارائه داده و درخواست همکاری بیشتر شرکت مهندسی آبفا کشور در خصوص خرید لوله هایی از جنس فولادی را خواستار شد.

محمد حسین محمدی معاونت مهندسی آبفا کشور و مجری طرح های آبرسانی به روستاها با در جریان قرار گرفتن گزارش های عملکرد شرکت آب و فاضلاب استان لرستان و نمایندگان قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) بر همکاری جهت پیشبرد بهتر و برداشتن مشکلات قول مساعدت داد.

یاد آوری می شود که قرارداد شرکت آب و فاضلاب استان لرستان با بسیج سازندگی حضرت ابوالفضل (ع) به نمایندگی از قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) به مبلغ ۴۲۵ میلیارد تومان و با هدف آبرسانی به بیش از ۳۰۰ روستای محروم لرستان می باشد.

46

کد خبر 1701814

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =