فرمانده سپاه سردشت: نیروهای سپاه در یک کیلومتری مقر تروریست‌ها در کردستان عراق، مستقر هستند

فارس نوشت: سرتیپ رنجبرزاده گفت: نیروهای عراقی به ما وعده داده‌اند که  به این منطقه تجهیزات ارسال کرده و امنیت آن را تأمین کنند.

سرتیپ دلاور رنجبرزاده فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سردشت شامگاه امروز شنبه گفت که نیروهای سپاه قادر هستند تروریست‌هایی را که از منطقه کردستان عراق وارد می‌شوند، به عقب برانند. رنجبرزاده به شبکه خبری المیادین گفت: تحرکات تروریست‌ها را در منطقه کردستان رصد می‌کنیم و توانستیم مانع از اجرای برنامه‌های آنان شوند. ما اشراف اطلاعاتی زیادی درباره فعالیت‌های تروریست‌ها داریم و اگر به ما حمله کنند، آنان را هدف قرار خواهیم داد.

وی با بیان اینکه ما در یک کیلومتری مقرهای تروریست‌ها قرار داریم، خاطر نشان کرد: نیروهای عراقی به ما وعده داده‌اند که به این منطقه تجهیزات ارسال کرده و امنیت آن را تأمین کنند.

در همین ارتباط، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه اواخر آبان گذشته به حمله پهپادی و موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر تروریست‌ها در اقلیم کردستان اشاره کرد و گفت: پیش از حمله به مقر تروریست‌ها در اقلیم کردستان، هم به طرف‌های عراقی و هم به دولت اقلیم کردستان هشدار داده بودیم.

سردار فدوی تأکید کرد، تا وقتی که دشمنان انقلاب اسلامی و کشور در داخل خاک آنها لانه کرده و از منشاء آن لانه ها به مردم و کشور ما آسیب برسد به آنها حمله کرده و نابودشان می‌کنیم. جانشین فرمانده کل سپاه خاطر نشان کرد: وقتی که در همین تمامیت ارضی خبیثان زیادی لانه کردند و صهیونیست ها و آمریکایی ها با آنها هستند و علیه ما توطئه می کنند حتماً از اقدام خشم و عمل ما در امان نخواهند ماند.

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1702567

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =