درخشش دختر هندبالیست سنگ آهن بافق در آسیا

بانوی هندبالیست سنگ آهن بافق به عنوان بهترین بازیکن گوش چپ رقابت‌های قهرمانی آسیا در کره جنوبی انتخاب شد و تیم سنگ آهن بافق که به نمایندگی از تیم ملی زنان ایران در رقابت‌ها حضور یافته بود، با کسب جایگاه چهارم، سهمیه مسابقات قهرمانی جهان را به دست آورد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد، تیم هندبال سنگ آهن بافق که به نمایندگی از تیم ملی زنان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضور یافته در مرحله رده‌بندی این مسابقات مقابل چین 39 بر 24 مقابل چین نتیجه واگذار کرد و با کسب سهمیه ارزشمند رقابت‌های قهرمانی جهان و عنوان چهارمی به کار خود در این رویداد پایان داد.

تیم سنگ آهن بافق که به نمایندگی از تیم ملی زنان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضور یافته بود پیش از این با حضور در میان چهار تیم برتر آسیا سهمیه مسابقات قهرمانی جهان را کسب کرده بود.

مینا وطن‌پرست، هانیه لک، فاطمه مریخ، ملیحه یغمایی‌پور، نوریه عباسی، عطیه شهسواری، مبینا حسن‌نژاد، الناز یحیوی‌پور، راحله اعتمادی پور، محدثه شبانی، مائده عشاقی، حدیثه نوروزی، حانیه کریمی، آرزو کیانی آرا، شهرزاد نصوحی، زهرا فقیهی، ستاره رحمانیان، الناز قاسمی و آرزو محمدی 19 بازیکن تیم سنگ آهن بافق ایران در این مسابقات بودند.

خدیجه قانع و مریم فخری به عنوان مربی، غلامعلی اکبرآبادی به عنوان مدیر فنی، محبوبه دهقان به عنوان سرپرست و اکرم حبیب‌لو به عنوان فیزیوتراپ در مسابقات قهرمانی آسیا همراهی می‌کردند.

بانوان هندبالیست ایران در این دوره از رقابت‌ها موفق شدند در مرحله گروهی هند، ازبکستان و استرالیا را شکست دهند تا با حضور در جمع چهار تیم برتر سهمیه مسابقات قهرمانی جهان را برای دومین بار کسب کنند.

هندبالیست‌های ایران در دیدار پایانی مرحله گروهی و در برابر کره جنوبی نتیجه را واگذار کردند و در مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم قدرتمند ژاپن رفتند و مغلوب شدند.

حدیث نوروزی بانوی هندبالیست کشورمان از سوی کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا به عنوان بهترین بازیکن گوش چپ رقابت‌های قهرمانی هندبال زنان قهرمانی آسیا کره جنوبی انتخاب شد.

48

کد خبر 1703351

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =