برگزاری کارگاه آموزشی فرزند پروری در کتابخانه عمومی ۲۲ بهمن شاهرود

کارگاه آموزشی فرزند پروری با معرفی کتاب «کودک، خانواده، انسان» توسط محمدعلی عامریان کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره کودک و نوجوان به همراه تیم اجرای نمایش در کتابخانه عمومی ۲۲ بهمن شاهرود با حضور مادران علاقه‌مند برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ، احمد عرب‌اسماعیلی مسئول کتابخانه عمومی ۲۲ بهمن شاهرود از برگزاری کارگاه آموزشی فرزند پروری با معرفی کتاب «کودک، خانواده، انسان» توسط محمدعلی عامریان کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره کودک و نوجوان با حضور مادران علاقه‌مند در این کتابخانه خبر داد.

احمد عرب اسماعیلی در این خصوص گفت: کتاب کودک خانواده انسان توسط نویسندگانی به وجود آمده است که خود، تمام لحظات کتاب را درک و زندگی کرده‌اند. ادل فبر و ایلین مزلیش به مدت پنج سال در کارگاه‌های فرزند پروری دکترهایم جینات شرکت کردند. این دو مادر توانسته‌اند در این کتاب تمام موفقیت‌ها و شکست‌های خود را به زبانی ساده و به‌دوراز اصطلاحات روانشناسی غیرقابل فهم برای والدین به اشتراک بگذارند.

وی ادامه داد: این کتاب در دو بخش کودکان انسان‌اند و والدین نیز انسان‌اند ابتدا اشتباهات پایه‌ای والدین در مواجهه با مشکلات و روابط روزمره با کودکان را یادآوری می‌کند و در قالب مثال‌هایی که در زندگی تمام والدین اتفاق خواهد افتاد راه‌حل‌هایی که مورداستفاده قرار داده‌اند را بررسی می‌کند که گاه با شکست و گاهی با پیروزی همراه خواهد بود.
بخش دوم به نیازها و احساسات خود والدین می‌پردازد و تأکید می‌کند که توجه به این نکته تا چه اندازه بر روابط موجود در خانواده تأثیر مثبت دارد. مخاطبین این کتاب پدرها، مادرها و تمام بزرگ‌سالانی است که به‌گونه‌ای با کودکان در ارتباط هستند.

46

کد خبر 1703367

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =