۰ نفر
۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۵
پرتغال با ۶ گل سوئیس را بدرقه کرد

در آخرین بازی مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ پرتغال، امشب (سه‌شنبه) از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران، در ورزشگاه لوسیل تیم‌های ملی پرتغال و سوئیس به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در اخرین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی قطر، دو تیم پرتغال و سوییس برابر هم به میدان رفتند.

در ۱۰ دقیقه ابتدایی بازی متعادلی داشت و دو تیم سعی در ارزیابی یکدیگر داشتند.

در دقیقه ۱۷، حرکت فلیکس با پاس او به راموس همراه شد و راموس با چرخش ناگهانی و ضربه‌ای محکم از زاویه بسته، دروازه سامر را باز کرد.

در دقیقه ۲۲، همکاری بازیکنان پرتغال و دفع توپ ناقص مدافعان سوییس باعث شد تا توپ به اوتاویو برسد که ضربه چکشی او را اوتاویو مهار کرد.

در دقیقه ۳۰، ضربه ایستگاهی تماشایی شکیری را کاستا با واکنشی دیدنی به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۳۳، ارسال زیبای برونو فرناندس از روی کرنر با ضربه په‌په همراه شد تا پرتغال ۲ بر صفر از حریف خود پیش بیافتد.

در دقیقه ۳۸، ارسال فرناندز از سمت راست سوییس با دفع ناقص کاستا همراه شد و ضربه سر فرولر را دیگو دالوت از مقابل دروازه خالی پرتغال برگشت داد.

در دقیقه ۴۳، فرار گونچالو راموس از سمت راست با پاس فرناندس همراه شد تا مهاجم گلزن پرتغال با سامر تک به تک شود اما ضربه او را سامر به زیبایی به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۵۱، سانتر برونو فرناندس توسط وارگاس برگشت داده شد و به دالوت رسید و او پس از حرکت در عرض و ارسال زمینی توپ را به راموس رساند تا این بازیکن با ضربه نوک پا، دروازه سامر را برای بار سوم باز کند.

در دقیقه ۵۵، ضدحمله زیبای پرتغالی‌ها با پاس پشت پا اوتاویو به فلیکس آغاز شد و او توپ را به راموس سپرد و این بازیکن به گررو را در حالت تک به تک قرار داد و او گل چهارم تیمش را وارد دروازه سامر کرد.

در دقیقه ۵۸، ارسال کرنر شکیری با اثرگذاری اشتباه راموس باعث شد تا دروازه خالی برابر آکانجی قرار بگیرد و او یکی از گل‌های خورده تیمش را جبران کند.

در دقیقه ۶۷، حرکت بازیکنان پرتغال در پشت محوطه جریمه توپ را به فلیکس رساند و او راموس را با سامر در موقعیت تک به تک قرار داد تا این بازیکن با ضربه چیپ، دروازه سوییس را باز کند و هت‌تریکش را در این دیدار کامل کند.

در دقیقه ۲+۹۰، حرکت لیائو از سمت چپ و یک و دو با گررو، با ضربه فنی این بازیکن همراه شد تا گل ششم پرتغال نیز وارد دروازه حریف شود.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

کد خبر 1703904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =